League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive’in yeni koçu Exorant oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin en iddialı ekiplerinden SuperMassive, Hatchy’den boşalan koç pozisyonuna Daniel “Exorant” Hume’u getirdi. Daha önce ülkemizde Beşiktaş.OyunHizmetleri takımında da görev alan koçun transferi, SUP’un sosyal medya organlarından yapılan bir duyuru ile açıklandı. 

2016 yılının en çok konuşulan ekiplerinden SuperMassive, yeni sezon için kadrosunun tamamını korumuştu. Geçtiğimiz yıl yedi kişilik bir kadroyla mücadele eden takım bu yıl sayıyı beşe indirirken, sadece nişancı pozisyonuna yeni transfer yaptı. Dark Passage ile 2016 TBF Şampiyonu olan Zeitnot’u takıma katan ekip, yabancı nişancılar ile yollarını ayırdıktan sonra üst koridor oyuncusu kaptan Thaldrin’i de takımdan göndermişti. Kadro olarak Türk nişancı seçmeleri açısından yeni yılda sinerjiyi arttıracak gibi gözüken SUP, sürpriz bir şekilde başarılı koç Hatchy ile yollarını ayırdı.

Hatchy’nin takıma gelmesinden sonra ciddi anlamda toparlanan ve unutulmaz IWCI ve MSI performansları sergileyen ekibin yeni koçu ise Exorant oldu. Daha önce LAS sunucusu takımı Last King, Copenhagen Wolves ve To Infinity and Beyond takımlarında görev almıştı. Kısa bir süre 2015 IWCI turnuvasında Kaos Latin Gamers ile de çalışan koç, ülkemiz ekiplerinden Beşiktaş.OyunHizmetleri’nde de çalışmış, fakat takımı bulunduğu kötü durumdan kurtaramamıştı.

Hatchy gibi baskın ve etkili bir koç ile çalıştıktan sonra SuperMassive’in Exorant ile neler yapacağı oldukça merak konusu. SuperMassive’in Exorant’ın çalıştırdığı en tecrübeli ve hali hazırda sinerjisi yüksek takım olduğunu da eklemek gerekiyor. Koçun tarzını SuperMassive’e yansıtması ile beraber daha domine bir ekip izleme ihtimalimiz de yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir