League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive logo değişikliğine gitti

Şampiyonluk Ligi’nin favori takımı SuperMassive, logo değişikliğine gitti.

2020 senesi için kurduğu, beş Türk oyuncudan oluşan kadrosuyla önümüzdeki mevsimin en iddialı takımı olarak gösterilen SuperMassive yeni logosunu bir video ile duyurdu. Yeni logolarının tasarımında daha minimal bir dizayn tercih ederken, takım maskotu olarak düşünebileceğimiz baykuşu logoda tuttular.

Ayrıca önümüzdeki sezonda oynayacak oyuncuları açıklarken yaptıkları videolarda kullandıkları #SUP20 etiketini, logolarını duyurdukları son videoda da kullandılar. Videoda takımın üst koridoru İrfan Berk “Armut” Tüfek ve takımın orta koridoru Onur Can “Bolulu” Demirol, duyurulacak yeni logoyu çizmeye çalışıyor.

Uzun zamandır kullanılan logonun değişmesi takımdaki tek yenilik değil. 3 yıldır isim sponsorları olan Bahçeşehir ile anlaşmalarını bitirerek Bahçeşehir Supermassive olan isimlerini yeniden SuperMassive Esports olarak değiştirdiler. Espor ekosisteminin sürdürülebilirliği ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin espora olan ilgisini düşününce garipsenen ayrılık fikri akıllara yeni bir takım ile anlaşma olabilir mi sorusunu getiriyor. Şu anda resmi bir açıklama olmasa da Bahçeşehir’in ismi Beşiktaş ile anılıyor.

Koç ekibi için bir video hazırlanmamış olsa da yeni bir #SUP20 videosu görebiliriz. Twitter’da birkaç fotoğraf sayesinde yeni formanın bir kısmını görebilsek de resmi tanıtım henüz yapılmadı. Üzerinde yeni logo gözükecek olan forma muhtemelen siyah ağırlıklı olacak. Ayrıca forma üzerindeki sponsor logolarının da değişeceğini düşünürsek yakın zamanda yeni formayı ve belki de yeni #SUP20 videosunu görebiliriz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir