League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive, MSI 2017’de ilk günü kayıpsız kapattı

MSI 2017’nin ilk gün son maçında SuperMassive, ev sahibi ekip Red Canids’e karşı harika bir oyun sergileyerek galibiyete ulaşmayı başardı. Temsilcimiz böylelikle grup aşamasının ilk bölümünü kayıpsız kapatarak A grubunun zirvesine yerleşti.

A grubunu zirvede bitirecek ekibin belirleneceği SUP-RED karşılaşmasında ekibimizden kusursuza yakın bir maç izledik. Seçim yasaklama ekranında Lulu’yu almasına rağmen rakibine Ivern-Cait ikilisini kaptıran SUP, üst koridorda Fabfabulous’a yine Galio’yu seçti. RED ise orta koridora körlemesine Ryze ve üst koridora Jarvan’ı aldı. Oyunun ilk dakikalarından itibaren SUP’un belirli bir planı uygulamaya koyduğuna şahit olduk. 10. dakikaya kadar Somaged orta koridora Naru’ya avantaj yaratmaya çalışmasına rağmen başarılı olamadı. Naru’nun üst koridora yaptığı baskın bize ilk kanı kazandırdı.

SuperMassive’in kusursuza yakın bir maç çıkardığından yukarıda bahsetmiştik. Gerçekten de, takım maç boyunca sadece rakibine 1 kule verdi. Bunun dışında haritadaki tüm görevleri alan ve rakibine nefes aldırmayan takım, sistematik bir şekilde kulelere odaklandı. RED ise kendisinden beklenilenin çok altında bir performans sergiledi. RED’in alt koridoru Zeit-Dumble ikilisine ağır bir şekilde yenilirken, SUP’ta bireysel olarak her oyuncu harika oynadı. İlk maçta Galio ile kötü bir başlangıç yapan Fabfabulous, özellikle kritik ultiler kullanarak takımın ihtiyacı olan kitle kontrolü rahat bir şekilde sağladı.

Ekibimiz, bu galibiyet ile ikinci tur şansını arttırdı. Oynadığı oyun ile tüm takımlardan birkaç adım önde olduğunu kanıtlayan SuperMassive, kalan maçlarını 30 Nisan tarihinde oynayacak.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • Emrah 29 Nisan 2017

    Sitenizi epeydir takip etmiyordum. Siz ne güzel bir site olmuşsunuz öyle. Tebrikler ve başarılar 5mid ekibi. Güncel haber konusunda baya bir level atlamissiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir