League of Legends League of Legends Haberleri

SuperMassive ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliği sona erdi

SuperMassive, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Bahçeşehir Üniversitesi ile son 3 senedir devam eden isim sponsorluğu anlaşmasının sonuna gelindiği duyurdu.

BAU SuperMassive

27 Mart 2017’de başlayan iş birliği ile BAU SuperMassive olarak yoluna devam eden takım, bu süre zarfında 2018’de oynadığı 2 finali de Royal Bandits’e karşı 3-1’lik skorlarla kazanmış ve şampiyonluklar elde etmişti. Takım bu şampiyonluklar sayesinde uluslararası arenada da mücadele etmiş fakat istenilen başarı bir türlü gelmemişti.

Bahçeşehir Üniversitesi ve Espor

Bu 3 yıl içinde Bahçeşehir Üniversitesi Türkiye’nin ilk espor bursu kapsamında, Riot Games tarafından hayata geçirilen Şampiyonluk ve Yükselme Ligi’nde mücadele eden başarılı oyuncular, Bahçeşehir Üniversitesi’nden, maddi değeri 40 bin TL’yi bulan, yüzde 100’e varan oranlarda eğitim bursu kazanabilecekleri burs sistemini hayata geçirdi.  Bunun yanında Bahçeşehir Üniversitesi öğrencilerine seçmeli olarak  “Oyun Sektörü ve Espor” dersini açtı. Espor alanında faatliyet göstermek isteyen öğrencilerine akademik anlamda da eğitim fırsatı tanıdı.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetim kurulunda bulunduğu biliniyor. Bahçeşehir Üniversitesi’nin SuperMassive’den sonra Beşiktaş ile  iş birliği yapabileceği espor kulisleri arasında konuşulmaya başlandı.

Dev Sponsorlar

SuperMassive kurulduğu günden bu yana sektörlerinin dev isimleriyle çalışmaya devam ediyor.   Takım geçtiğimiz yıllarda Ülker, Intel, Vestel, Vodafone gibi markalarla iş birliği yapmıştı. Güncel olarak Turkish Airlines,  Coca-Cola, CarrefourSA, Logitech. SuperMassive’in olan sponsorluklarıyla devam mı edeceği yoksa yenilerinin mi ekleneceği henüz belirsiz. Önümüzdeki günlerde takımdan yeni bir açıklama bekleniyor.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir