Tactical, Team Liquid'in as nişancısı olarak mücadele edecek League of Legends League of Legends Haberleri

Tactical, Team Liquid’in as nişancısı olarak mücadele edecek

Team Liquid’in akademi nişancısı olarak görev alan Tactical, Doublelift’in TSM’e geçmesi ile birlikte oluşan boşluk sebebiyle as takıma yükseltildi.

Geçirdiği felaket mevsimin ardından Team Liquid bünyesinde bir veya birkaç değişiklik olması gerektiği çoğu kişinin ortak kararıydı. Ligi Counter Logic Gaming’in bir üstünde, dokuzuncu sırada tamamlamışlardı. Bu değişikliklerin ilki, takım ortalamasının bile daha altında performans gösteren Doublelift’in TSM’e transfer olması ile gerçekleşti. Lig boyunca motivasyon eksikliği çektiğini belirten yıldız oyuncu, ligdeki nişancılar arasındaki en kötü KDA oranına sahipti.

Bu motivasyon eksikliği ve performans düşüklüğü nedeniyle bir süre boyunca as takımdaki formasını bile kaybetmişti. 3 maç boyunca takımın akademi nişancısı Tactical, Doublelift yerine LCS’te mücadele etmişti. Hatta akademi nişancılarından aldıkları verim, ligdeki ortalamalarının üzerindeydi. Yine de 3 maçın ardından Doublelift, formasını geri almayı başarmıştı.

LCS’in bitmesi ve şampiyonun belirlenmesinin ardından Team Liquid’in, as nişancısını takas yapmak istediği haberleri duyulmuştu. Bu haberlerden kısa bir süre sonra da Doublelift’in, eski takımına döneceği dedikoduları tüm medyayı sardı ve birkaç gün sonra dedikodular doğrulandı. Tecrübeli oyuncu, Kobbe’nin yerini alarak eski takımına dönmüştü.

Bu haberlerden sonra Team Liquid’in yeni nişancısının kim olacağı merak konusuydu. Takım, gözlerini çok uzaklara dikmek yerine hali hazırda bünyesinde bulunan genç yeteneğe bir şans vermek istedi. Tactical, 2020 LCS Yaz Mevsimi boyunca Team Liquid’in as nişancısı olarak görev yapacak.

Kuzey Amerika Ligi LCS, 13 Haziran Cumartesi günü başlayacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir