League of Legends League of Legends Haberleri

Taikki, Bursaspor Esports’a transfer oldu

Son olarak Galatasaray Esports forması giyen ormancı Taikki, gelecek mevsim için Bursaspor Esports’la anlaştı.

Yaz Mevsimi için yaptığı transferleri ardı ardına açıklayan Bursaspor Esports geçtiğimiz mevsime kıyasla farklı bir yapılanmaya gidiyor. Takımın Kış Mevsimi’nde mücadele ettiği kadro hem kağıt üstünde hem de Vadi’de bir hayli zayıftı. Bunun üstüne bir sonraki mevsime bomba gibi girmeyi planlayan Bursa, üst koridor, nişancı ve orta koridor transferlerinin ardından ormancısını da açıkladı. Geçtiğimiz mevsimi Galatasaray Esports ile geçiren Taikki, Bursaspor’a transfer oldu.

Kariyerinde Avrupa’nın birçok bölgesinde forma giymiş olan Taikki bir hayli tecrübeli bir oyuncu. Takım içi kararları ve oyun bilgisiyle ön plana çıkan isim ligimizdeki 5. mevsimine girecek. Ormancının bir de kısa bir Team Turquality kariyeri bulunuyor. VFŞL’de Beşiktaş Esports, Team Aurora, TT, Dark Passage ve Galatasaray Esports formaları giyen ormancı Avrupa yerel liglerinde tanınan biri. Ligimizde de Beşiktaş zamanlarında harika bir performans gösteren isim takımıyla 2015 Yaz Mevsimi’ni 2. sırada bitirmişti.

Geçtiğimiz mevsime baktığımızda Galatasaray Esports yarı final gördü ve bu başarıda Taikki’nin emeği bir hayli büyük. Takım arkadaşlarının bireysel fikirlerine baktığımızda Finlandiyalı ormancının takım içinde pozitif bir enerjisi olduğunu görebiliriz. Oyun bilgisi de ligimizdeki diğer ormancılara kıyasla iyi olan Taikki, Bursa’yla başarılı bir mevsim geçirebilir.

Bu transferle birlikte takımın destek rolüne kimi alacağı merakla bekleniyor. Bakalım Bursaspor, destek rolü için kiminle anlaşacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir