Tarzan ve Wadid, Griffin'den ayrıldı League of Legends League of Legends Haberleri

Tarzan ve Wadid, Griffin’den ayrıldı

Kadrosu ile yollarını birer birer ayırmaya devam eden Griffin, ormancıları Tarzan ve destekleri Wadid ile de sözleşmelerini feshettiğini açıkladı.

Her geçen gün ile birlikte, sıkıntılı zamanlar geçiren espor organizasyonundan ayrılan isimlerin sayısı artıyor. Sadece iki gün önce ana koçları H Dragon ve koçları GBM ile yollarını ayırdığını duyuran Griffin bugün, iki oyuncusuyla daha sözleşmelerini feshettiklerini duyurdu. Takımın ormancısı Tarzan ve destek oyuncusu Wadid an itibariyle serbest oyuncu konumunda bulunuyor.

Gerçekleşen yaprak dökümü, takımın orta koridoru Ucal, nişancısı Viper ve üst koridor oyuncusu Untara’nın ayrılması ile başlamıştı. Hemen ardından Griffin’in koç ekibi ile de sözleşmeler feshedilmiş ve sıra Tarzan ile Wadid’e gelmişti. Böylece Griffin ile ilişiği kesilenlerin sayısı yediye çıktı.

An itibariyle takım ile sözleşmeleri devam eden oyuncu sayısı ise dört. Üst koridor oyuncuları Sword ve Hoya, destek oyuncuları Irove ve yedek orta koridorları Neahyun hala resmi olarak Griffin’in bünyesinde.

Bu ayrılışların sebebi tabii ki de Griffin’in, 2020 Bahar Mevsimi’nde istediğini alamamış olması. Mevsimi sonuncu sırada bitiren takım, ligde kalma mücadelesi vermek zorunda kalmış fakat önce Seorabeol Gaming’e sonra da SANDBOX Gaming’e kaybettiği serilein ardından LCK’e veda etmişti.

LCK 2020 Yaz Mevsimi 6 Haziran’da başlayacak. Franchising sistemine geçmeden önce oynanacak son mevsimde, yaşadığı hızlı yükseliş ile hepimizi şaşırtan Griffin yer alamayacak. Kendilerini yeniden LCK arenasında görmemiz için Riot Kore ile, gelecek franchising sisteminde bulunabilmek için anlaşma yapmaları gerek.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir