League of Legends League of Legends Haberleri

TBF 2018’in biletleri 10 Ağustos’ta satışa çıkıyor

TBF 2018, 16 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik salonunda oynanacak. Etkinliğin ilk biletleri 10 Ağustos tarihinde satışa sunuluyor.

Mevsimin şampiyonunu belirleyecek büyük finale 2 ekip katılacak ve kazanan ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek. İlk parti biletler 10 Ağustos Cuma günü saat 14:00’de satılmaya başlanacak. Fiyatlar ise şu şekilde; birinci kategori 55 TL, ikinci kategori 45 TL, üçüncü kategori 20 TL. İleriki zamanda yeni bilet satış dönemlerinin de başlayacağını belirten Riot Games, etkinliğe katılan oyun severlere ise Pulsefire Twisted Fate kostümü verileceğini açıkladı. Kapı açılış, maç başlangıcı gibi detaylar ise ileriki tarihlerde açıklanacak.

Daha önce Dark Passage ve 1907 Fenerbahçe’nin kazandığı kupa için bu sene çekişme gerçekten üst düzeyde. Mevsim genelinde neredeyse herkesin herkesi yendiği, mücadelenin hat safhada olduğu oyunlar gördük. Güncel sıralamada Royal Bandits, Bahçeşehir SuperMassive, 1907 Fenerbahçe gibi ekipler üst sıralarda olsa da alt sıralardaki ekiplerin onlara karşı üstünlük kurduğu oyunlar da izledik. Bu sene oynanacak olan TBF, sektörün ve genel olarak esporun gelişmesiyle bir hayli heyecanlı ve kıran kırana olacak gibi.

1 Comment

  • nurullah 10 Ağustos 2018

    satışlar 25 ağustos ta :/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir