League of Legends League of Legends Haberleri

TBF 2019 yayın ekibi açıklandı

Bu sene 31 Ağustos tarihinde oynanacak TBF 2019’da görev alacak yayın ekibi belli oldu.

Her sene bir öncekine kıyasla daha fazla ilgi çeken, ülkemizin en büyük League of Legends karşılaşması Türkiye Büyük Finali bu sene Espor Sahnesi’nde oynanacak. 31 Ağutoss tarihinde gerçekleştirilecek turnuvanın zaman ve mekan bilgilerinden sonra sunucu ve yayın ekibi de açıklandı. TBF 2019’da yayın ve sunucu ekibi olarak her zaman olduğu gibi Regarnur, Tonbalıklı, Noel Dayı, Euphony, Secondbest, Halpern, Hetzenauer, Consiliarius, Jhonnie, Scarlet ve Trielbaenre’yi izleyeceğiz.

İzleyicilerin sevdiği ve dinlemekten keyif aldığı isimlerin yer aldığı TBF 2019 yayın ekibi kadrosunda herhangi bir değişiklik yapılmamış. Sunucu ekibine yeni katılan ve bir süredir Akademi Ligi maçlarını sunan Stratera yayın ekibinde yer almayacak. Yavaş yavaş tecrübelenen sunucunun ilerleyen turnuvalarda ekran karşısına çıkabileceğini söyleyebiliriz. Yapılan açıklamaya göre sunucu Tonbalıklı TBF’de röportaj görevini üstlenecek.

TBF 2019, 31 Ağustos tarihinde oynanacak. Mevsim Finalleri’nde henüz çeyrek final aşamasındayız. Galatasaray, Doğuş Üniversitesi Aurora, Beşiktaş Esports ve 1907 Fenerbahçe Espor yarı finale çıkmak için mücadele edecek. Yarı finalde ise Royal Youth ve Bahçeşehir SuperMassive rakiplerini bekliyor. Çeyrek final karşılaşmaları yarın başlıyor. Yarı final maçları ise 24-25 Ağustos’ta düzenlenecek. TBF’de görevlendirilen yayın ekibi aynı kadroyla Mevsim Finalleri’nin genelinde görevlerine devam edecek.

Bakalım Türkiye Büyük Finali hangi takımların arasında oynanacak ve turnuvayı kazanıp ülkemizi Worlds 2019’de temsil edecek ekip hangisi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir