League of Legends League of Legends Haberleri

Team AURORA’nın 2017 kadrosu belli oldu

Şampiyonluk Ligi’nin başarılı takımlarından Team AURORA’nın 2017 Kış Mevsimi’nde mücadele edeceği kadro belli oldu. Avenuee ile devam edeceği daha önceden duyurulan ekip, üst koridor ve ormancı pozisyonlarına yabancı transfer tercihinde bulundu. Takıma yakın kaynaklardan aldığımız habere göre ise AURORA lig için geçici bir kadro kurarken, önümüzdeki haftalarda yeni transferler gerçekleştirecek.

Lig heyecanın başlamasına kısa bir süre kala takımların kadroları belirlenmeye devam ediyor. Oyuncuları en çok merak edilen Team AURORA’nın da 2017 Kış Mevsimi’nde mücadele edecek kadrosu belli oldu. 2016 Yaz Mevsimi’ni hayal kırıklığı ile kapatan takım, 2017 yılında başarıya ulaşmak istiyor. Takımın orta koridorunda bu yıl da geçtiğimiz yıl olduğu gibi Avenuee mücadele edecek. Geçtiğimiz sezon sonunda profesyonel kariyerine son vereceğini açıklasa da geri dönüş yapan oyuncu, orta koridor oyuncuları bakımından oldukça zengin olan ligimizde AURORA’nın şampiyonluğu için mücadele edecek. Mevsim finallerindeki alt koridor ikilisini değiştirmeyen takım, nişancı rolünde Ruvelius, destek rolünde ise Zergsting ile oynayacak. Geçtiğimiz yıl Beşiktaş.OyunHizmetleri’nde olaylı bir sezon geçiren Ruvelius’un AURORA’da nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor.

Organizasyon üst koridor rolü için ise Kirito ile anlaştı. Daha önce Türkiye Yükselme Ligi’nde BPI ve FMF’te oynayan oyuncu, son olarak PAM Esports forması giydi. Tank şampiyonlara olan hakimiyeti ile bilinen oyuncuyu orman rolünde ise Xani destekleyecek. Birçok EU CS takımında profesyonel tecrübesi bulunan Xani, AURORA’nın ormancı tercihi oldu.

Terör olayları yüzünden yabancı oyuncu getirmekte sıkıntı yaşayan Team AURORA’nın kurduğu bu kadronun geçici olduğu, önümüzdeki haftalarda farklı transferler gerçekleştireceği de gelen bilgiler arasında. Takımın orta koridor oyuncusu Avenuee’nün altı maçlık cezasından dolayı ilk maçlara kiminle çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

AURORA’nın 2017 Kış Mevsimi kadrosu şu şekilde:

  • Üst koridor: Kirito
  • Orman: Xani
  • Orta koridor: Avenuee
  • Nişancı: Ruvelius
  • Destek: Zergsting

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir