League of Legends League of Legends Haberleri

Team Aurora, dört oyuncuyla anlaştı

Riot Games kontrat veri tabanına göre Team Aurora, Madly, Elramir, Kruimel ve Rhioni’yi transfer etti.

Yarı final geleneğiyle bilinen Team Aurora neredeyse her mevsim sürpriz sonuçlar alan kadrolar kuruyor. Oyuncuların arasındaki uyumu iyi tartan organizasyon doğru ve nokta transferlerle yarı finale kadar çıkmayı başarıyor. Bu sezon transfer çalışmalarına biraz geç başlayan ekip Riot Games kontrat veri tabanına göre destek rolü hariç tüm kadroyu tamamladı. Geçtiğimiz sezonun üst koridor Madly ile sözleşme yenileyen ekip ormancı Elramir, orta koridor Kruimel ve nişancı Rhioni’yi transfer etti. Resmi açıklamalar henüz gelmedi.

Geçtiğimiz sezon çaylak yılını geçiren Madly zaman zaman etkileyici performanslar sergiledi. Neeko ile ön plana çıkan oyuncu üst koridor sıralamalarında üst sıralarda değildi ancak potansiyelini göstermeyi başardı. Ormancı Elramir ise son olarak Bahçeşehir SuperMassive Akademi’de forma giydi ve Akademi Ligi’nde iki mevsim üst üste yarı final oynadı. Elramir de aynı Team Aurora gibi yarı finalleri seven bir oyuncu.

Orta koridor Kruimel şu ana kadar belli olan kadronun tek yabancısı. Hollandalı oyuncu son olarak ESLM’de Unicorns of Love Sexy Editin forması giydi. Team Aurora’nın yeni orta koridorunun LEC tecrübesi bulunmuyor. Nişancı tercihini yine genç bir isimden yana kullanan AUR geçtiğimiz sezon Galatasaray Espor Akademi’de forma giyen Rhioni’yi transfer etti. Rhioni’nin geleceği parlak oyunculardan biri olduğunu söylemek mümkün.

Takımın belli olmayan tek rolü destek. Team Aurora bu bölgeye bir yabancı daha transfer etme hakkına sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir