League of Legends

Team Aurora, Galakticos’u rahat geçti

3. haftanın son gününde ligin alt sıralarından çıkmak için mücadele eden Galakticos ile Team Aurora karşı karşıya geldi. 26 dakikalık karşılaşmanın sonunda vadiden galip ayrılan taraf Team Aurora oldu.

Oyun özellikle alt koridorda gerçekleşen ufak savaşlarla oldukça hızlı başladı. Rain ve Farfetch, Wisdom’ın baskınları sayesinde burada üç skorluk bir avantaj alarak maça güzel başladı. Burada gerçekleşen baskınların ardından oyun 10 dakika kadar yavaşladı. Bu yavaşlığı 17. dakikada üst koridorda Rain ve Panky’nin hazırladığı tuzak bozdu. Kurulan tuzak bir anda 4v4’lük bir takım savaşına döndü. AUR bu savaşı güzel oynadı ve dört skor alıp rakibine skor vermedi.

İlerleyen dakikalarda orta koridorda çıkan bir başka takım savaşında rakipten 2 skor alan AUR hemen ardından Baron’u da aldı ve bu avantajla GAL’ın kulelerini bir bir yıktı. Giderek artan baskıya dayanamayan Galakticos 26. dakikada son savaşını da kaybetti ve Team Aurora bu karşılaşmadan da galip ayrılıp ligde 4-5’e ulaştı. Galakticos ise 2-7’de kaldı.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.