Team Aurora ve fastPay Wildcats yarı finale çıkmayı başardı League of Legends League of Legends Haberleri

Team Aurora ve fastPay Wildcats yarı finale çıkmayı başardı

Çeyrek final karşılaşmalarının sona ermesi ile birlikte fastPay Wildcats ve Team Aurora, playoff aşamasında bir üst tura çıkmaya hak kazandı.

2020 Kış Mevsimi şampiyonunu belirlemeye sadece birkaç adım kaldı. Ligi ilk iki sırada bitiren Dark Passage be 1907 Fenerbahçe, yarı final koltuğunda oturup rakiplerini beklerken diğer takımlar çeyrek finalde birbirleri ile mücadele etmek zorunda kaldı. Son karşılaşmaların oynanması ile birlikte yarı finalde oynamaya hak kazanan isimler belli oldu.

İlk karşılaşma neredeyse tüm Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi izleyicilerini şaşkına uğratan bir seri oldu. Barındırdığı yıldız isimlerle ligin başından beri kupanın en büyük adaylarından birisi olarak gösterilen Papara Supermassive, playofflara son sıradan katılan Team Aurora karşısında mağlup olmuştu. Karşılaşmayı 3-1 kazanan Team Aurora yarı finalde, ligi birinci sırada bitiren 1907 Fenerbahçe’nin rakibi olacak.

Üst tura çıkmayı başaran bir diğer takım ise Galakticos karşısında ezici bir galibiyet alan fastPay Wildcats oldu. Özellikle lig online bir şekilde oynanmaya başladığından beri oldukça üst düzey performans sergileyen takım, rakibini 3-0 yenmeyi başardı. Kendilerinin yarı finaldeki rakibi, ligi ikinci sırada bitiren Dark Passage olacak.

Yarı final karşılaşmaları 4 Mayıs Pazartesi günü 1907 Fenerbahçe ile Team Aurora arasında oynanan karşılaşma ile başlayacak. Finale çıkacak diğer isim ise 5 Mayıs Salı günü fastPay Wildcats ile Dark Passage’ın mücadelesi ile belirlenecek. Ne yazık ki MSI’ın iptal edilmesinden dolayı bu mevsimin kazananı, uluslararası bir turnuvada yarışma hakkı kazanamayacak.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir