League of Legends

Team GamerLegion, 2020 Prime League kadrosunu duyurdu

Team GamerLegion

Team GamerLegion, Phones, Rabble, nite, Hjarnan ve Visdom’dan oluşan 2020 Prime League kadrosunu duyurdu.

Schalke Evolution, Ad Hoc Gaming, mousesports gibi ekiplerin kadrolarını duyurmasından sonra Almanya liginde tüm kadrolar yavaş yavaş belli oluyor. Bu takımların ardından bir başka Prime League temsilcisi Team GamerLegion, tanıdık simalardan oluşan 2020 beşlisini duyurdu. Phones, Rabble ve nite ile anlaşan ekip, eski G2 nişancısı Hjarnan ve bir dönem HWA Gaming’de mücadele eden Visdom ile anlaştı.

Üst koridor Phones daha önce Ad Hoc Gaming, EURONICS Gaming ve Mysterious Monkeys gibi ekiplerin formalarını giydi. Ormancı Rabble ise 2018 yılında başlayan profesyonel oyunculuk kariyerinde son olarak mousesports bünyesinde yer aldı. Team GamerLegion’ın orta koridor tercihi nite, Rabble ile birlikte mouz’da oynadı.

Takımın nişancı transferi kariyerli oyuncu Hjarnan oldu. Hjarnan daha önce G2 Esports ve Excel Esports gibi organizasyonların bünyesinde yer aldı. Deneyimli nişancının Worlds tecrübesi bulunuyor. Team GamerLegion destek pozisyonuna Visdom’ı transfer etti. Visdom ülkemizde HWA Gaming’de oyuncu ve koç olarak çalıştı. Danimarkalı oyuncu geçen yıl da GamerLegion bünyesinde yer aldı.

Gelecek sezon Prime League çok zevkli geçecek gibi gözüküyor. mousesports’un LIDER, Jeskla, promisq transferleri, Euronics Gaming’in iddialı kadrosunun yanında UOL Sexy Edition’ın Agurin ve Envy Carry transferleriyle kıran kırana bir lig izleyeceğiz gibi. Bakalım gelecek sezon Prime League şampiyonu kim olacak?

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.