League of Legends

Team Liquid, Jersey Mike’s ile olan sponsorluğunu üç yıl uzattı

Kuzey Amerika temsilcilerinden Team Liquid, Jersey Mike’s ile 2019’un sonunda biten sponsorluk anlaşmasını 2022’ye kadar kadar uzattığını duyurdu.

Team Liquid, 2000 yılında Hollanda’da kuruldu. Utrecht, Sao Paulo, Brezilya ve Los Angeles’daki  eğitim merkezleri ile önde gelen espor takımlarından birine dönüştü. Team Liquid, DOTA 2, League of Legends, CS:GO, Fortnite, Rainbow Six: Siege ve daha fazlası dahil olmak üzere 17 farklı oyunda yarışan 70’ten fazla sporcusu var ve Amerika’nın en başarılı ve köklü takımları arasındadır.

Jersey Mike’s ise, ülkenin en büyük sandviç firmalarından bir tanesi konumunda. Ülke çapında açık 2.000’den fazla yeri var. Jersey Mike’ın en büyük hedefi ise sandviç çeşitliliğini artırarak bir fark yaratmak. Kuruluş, Market Force Information 2019 QSR araştırmasına göre Amerika’nın en sevdiği sandviç markası seçildi. Yine araştırmalara göre ülkenin en hızlı servisine de sahip.

İki büyük firma arasındaki anlaşma dört ana içerikten oluşuyor.

Birincisi; şirket her ayın ilk Perşembe günü, Team Liquid kadrosundan bir süper yıldız ile içerik üretecek. Ayrıca fanlarından bir tanesine, takımın formasını ve 50 dolarlık Jersey Mike’s hediye çeki verecek.

İkinci olarak; Takım bootcamp veya turnuvadayken, samimi ve hoş anlar kaydedilecek. İsteyen taraftarlar bu anları indirip izleyebilecek.

Üçüncüsü; Team Liquid’in en büyük hayranlarını bulmak için kapsamlı bir araştırma yapılacak (sosyal siteler, taraftar siteleri, paylaşımlar). Arama sadece yerel değil küresel çapta olacak. Bu şanslı kişiler, eğlenceli bir yarışma için çağrılacak. Kazananlar, Team Liquid’in Santa Monica’daki eğitim tesisini ziyaret etme şansı yakalayacak.

Son olarak; TL her turnuva kazandığında, Jersey Mike’s yemekler ve sandviçlerde taraftara özel indirim uygulayacak.

Team Liquid CEO’su Steve Arhancet, “Bu, şimdiye kadar duyurduğumuz en iyi sponsorluk gelişmemizdi .”Jersey Mike’ın espor sektörüne adım atmasındaki  ilk basamak olduğumuz için çok heyecanlıyız” dedi. Jersey Mike’ın Pazarlama Müdürü ise şunları söyledi: “Team Liquid oyuncularının ve taraftarlarının oyuna ve Jersey Mike’ın markasına olan tutkusu bizi çok sevindirdi. Esport endüstrisinin katlanarak büyümeye devam edeceğine ve Liquid ile daha fazla alanda işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz. ”

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir