League of Legends League of Legends Haberleri

Team Singularity, 2020 Nordic Championship kadrosunu duyurdu

Nordic Championship’te mücadele eden Team Singularity, Nillenalley, Skude, Kroghsen, reje ve Vayu’dan oluşan beşlisini duyurdu.

Nordic ligi zamanla gelişmeye devam ediyor. Oyuncu havuzunun kısmen fazla olduğu bölgede takımlar arasında çok fazla transfer dönebiliyor. Bunun sonucunda tanıdık simalar gözümüze çarpıyor. Zamanında ülkemizde forma giymiş bazı isimler gelecek sezon Nordic Championship’te mücadele edecek. Energy ve Only35’ten sonra iki tanıdık ismin daha ligde mücadele edeceği kesinleşti. Team Singularity, Nillenalley, Skude, Kroghsen, reje ve Vayu’lu 2020 Nordic Championship kadrosunu duyurdu.

Üst koridor Nillenalley ülkemizde Galakticos forması giydi. Finlandiyalı oyuncu VFŞL’de büyük bir fark yaratamamıştı ve son haftalara doğru takımdan ayrılarak yerini Creation’a bıraktı. Ormancı Skude ise son 3 yılda birçok turnuvaya katıldı. Bölgesi için deneyimli sayılabilecek oyuncu bir dönem Unicorns of Love forması da giydi. Team Singularity’nin orta koridor tercihi Kroghsen oldu. Kroghsen geçtiğimiz mevsim takımıyla LCD Kış Mevsimi şampiyonu oldu.

Alt koridorda yine tanıdık bir isim olan reje var. reje ülkemizde P3P eSports ve ÇİLEKLER formaları giydi. Son olarak destek rolünde yer alan Vayu hakkında detaylı bilgiye sahip değiliz. Bu beşli Nordic Championship 2020 Bahar Mevsimi Elemeleri’nde, “one of the best if not the best” ismiyle mücadele etti. Team Singularity, birlikte başarılı olan bu beşliye yuva oldu da denebilir.

Singularity’nin rakipleri arasında Only35’li Dusty de yer alıyor. Bakalım gelecek sezon Nordic Championship’te neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir