League of Legends League of Legends Haberleri

Team Turquality’nin 2016 kadrosu belli oldu

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin köklü klüplerinden Team Turquality, 2016 kadrosunu açıkladı. Sezon sonunda orta koridor ve destek rollerindeki oyuncular hariç tüm oyuncularını takımdan gönderen TT, üst koridor-ormancı ikilisine Koreli oyuncular transfer ederken nişancı rolüne ise daha önce Team Aurora takımında oynayan Kazze’yi getirdi.

Team Turquality sezon sonunda Rawbin-Xyraz ikilisi ile yollarını ayırmıştı. Takımın önemli oyuncularından Revanche ise geçtiğimiz günlerde HWA’ya transfer olduğunu açıklamıştı. Team Turquality radikal bir karar alarak takıma Koreli Fencer ve Reach’i transfer etti. Soloq yetenekleri olarak gösterilen oyuncuların oyun tarzları hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Öte yandan nişancı pozisyonuna getirilen Kazze’nin Team Aurora’daki performansı ise gayet tatmin ediciydi. Agresif bir oyun ortaya koyan Kazze’nin takımın geri kalanı ile nasıl bir sinerji geliştireceği, TT’nin 2016 sezonundaki performansında önemli bir rol oynayacaktır.

Koç seçimini de Kore’den yana kullanan takım, Hansan’ı takımın başına getirdi. Koç, aynı zamanda GosuGamers’ın da yöneticilerinden birisi.

Takımın orta koridoru ise geçtiğimiz sezon koridor değişikliği yapan LongB. Üst koridordan orta koridora geçiş yapan oyuncu, geçtiğimiz mevsimin ilk maçlarında sıkıntı çekse de gün geçtikçe rolüne alışmış ve takımın taşıyıcısı olma yolunda büyük bir yol kat etmişti. LongB’nin ormancı Reach ile olan sinerjisi de oldukça önemli.

Takımın kadrosu ise şu şekilde:

  • Koç: Hansan
  • Üst Koridor: Fencer
  • Ormancı: Reach
  • Orta Koridor: LongB
  • Nişancı: Kazze
  • Destek Oyuncusu: Un1tback

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir