League of Legends League of Legends Haberleri

Team Vitality, 2020 LEC Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

Team Vitality, sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada 2020 LEC Bahar Mevsimi’nde Cabochard, Skeanz, Milica, Comp ve Jacktroll beşlisiyle mücadele edileceğini duyurdu.

Geçtiğimiz yılki kadrosundan önemli parçalarla sözleşme uzatmama kararı alan Team Vitality, yeni sezona kısmen yeni bir kadroyla giriş yapmak istedi. Organizasyonun yüzlerinden biri haline gelen Jiizuke ile sözleşme yenilemeyen ekip Mowgli ve Attila ile de kontrat uzatmadı. Bugün yapılan açıklamaya göre ekip, 2020 LEC Bahar Mevsimi beşlisini duyurdu. Gelecek sezon Cabochard, Skeanz, Milica, Comp ve Jacktroll beşlisini Vadi’de göreceğiz.

Geçtiğimiz sezonun başında Koreli ormancı Mowgli’yi transfer eden Team Vitality, 2019 LEC Bahar Mevsimi’ne iddialı bir giriş yapmak istedi. Kadrodaki dört oyuncuyu tutan ekip sadece Kikis ile sözleşme uzatmadı ve ormana Koreli takviyesi yaptı. Vitality geçtiğimiz sezon Bahar Mevsimi’nde normal sezonu beşinci sırada tamamladı ve play-off’lara katıldı ancak ilk turdan ileriyi göremedi. Yaz Mevsimi’nde ise altıncı sıraya oturan Team Vitality, play-off’lara yine ilk turda veda etti.

Sezonun sona ermesiyle ilk olarak ormancı Mowgli ayrıldı. Jiizuke’yle de sözleşme uzatılmadı ve İtalyan oyuncu LCS’in yolunu tuttu. VIT, geçtiğimiz mevsimki as kadrodan sadece Cabochard ve Jacktroll’ü takımda tuttu. Ormancı Skeanz son olarak Vitality Akademi’de forma giyiyordu. Orta koridor Milica ise bir dönem ülkemizde Bursaspor Esports forması giymişti. Nişancı Comp ise Fransa’da Team LDLC forması giydi.

Takım, bu isimlerin yanında koç Duke ve genel menajer Boris ile de anlaşmaya vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir