Team Vitality, 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu League of Legends League of Legends Haberleri

Team Vitality, 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu duyurdu

Bahar Mevsimi’ni sadece iki galibiyet alarak sonuncu sırada bitiren Team Vitality, 2020 LEC Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek oyuncularını duyurdu.

Oldukça kötü bir dönem geçirerek geçtiğimiz mevsimi 2 galibiyet, 16 mağlubiyet ile sonuncu sırada bitiren LEC takımı Team Vitality yeni kadrosunu duyurdu.

Takımın yeni kadrosu şu şekilde. Üst koridorda Cabochard, ormanda Nji, orta koridorda Milica, nişancı olarak Comp, destek olarak ise Jactroll ve labrov.

Team Vitality’nin oyuncu kadrosunda yaptığı değişiklikler sadece ormancı ve destek rolleri ile sınırlı kaldı. Takım, genç ormancıları Skaenz’i, akademi takımları olan Vitality.Bee’ye gönderirken geçtiğimiz mevsim akademide oynayan Nji’yi as takıma yükseltti. Destek rolünde ise geçtiğimiz mevsim kadrolarında bulunan Jacktroll’u takımda tutarken yanına Yunan destek oyuncusu labrov’u ekledi. İkili mevsim boyunca değişmeli olarak oynayacak.

Takımın orta koridor oyuncusu Milica, 2018 Yaz Mevsimi boyunca ülkemizde Bursaspor Esports forması giymişti. Sonradan Vodafone Giants takımına transfer olan oyuncunun son durağı Team Vitality olmuştu.

Team Vitality, kurulduğundan beri bu kadar kötü bir sezon geçirmemişti. 2020 Bahar Mevsimi boyunca sadece iki galibiyet almayı başaran takım, bu galibiyetlerden birisini SK Gaming, diğerini Fnatic karşısında almıştı. Bu kadar kötü bir mevsim geçirmesine rağmen oyuncuların çoğunu as kadroda tutmayı tercih eden takım acaba nasıl bir performans gösterecek.

Organizasyonun Fransa ligi LFL’de mücadele eden takımı Vitality.Bee’de pek iyi bir mevsim geçirmemiş, ligi 8 takım arasında beşinci olarak bitirmişti.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir