League of Legends League of Legends Haberleri

Thaldrin, profesyonel arenaya ara verecek

1907 Fenerbahçe’nin üst koridoru ve kaptanı Thaldrin, Twitch’te yaptığı yayında profesyonel kariyerine ara verme kararı aldı. 

Türkiye’nin en başarılı oyuncularından birisi olarak gösterilen Thaldrin, son iki yıldır 1907 Fenerbahçe forması giyiyordu. FB’ye katıldığı ilk yıl büyük bir başarı yakalayan oyuncu Worlds 2017’ye katılmış ve gruplara kalma başarısı göstermişti. 2018 sezonunda FB’de çeşitli problemler yaşayan oyuncu, Yaz Mevsimi’nde Yarı Final’de takımla elenmişti.

Bugün yaptığı açıklamalarla profesyonel kariyerinin başlangıcından itibaren macerasını anlatan oyuncu izleyicilerin ilk defa duyduğu birçok şeyi açıkladı. Frozen’ın daha önce verdiği röportajda Move konusundaki düşüncelerini bir nevi teyit eden Thaldrin, uzun yayın sonunda kariyerine ara vereceğini belirtti. Bu kararı oyunundan dolayı almadığının altını çizen başarılı üst koridor, amacının okulunu bitirmek olduğunu, kendisinin bir yıl daha profesyonel oyuncu olarak kalmasının hayatında çok büyük bir değişiklik gerçekleştirmeyeceğini ve en azından bir süreliğine, okulunu bitirene kadar oyunculuğa ara vereceğini duyurdu.

Daha önce TT, WF ve Beşiktaş formaları da giyen tecrübeli üst koridor, ardından SuperMassive’e transfer olmuş ve burada başarılı sezonlar geçirmişti. Biz de “Kaptan”a okul hayatında ve daha aktif olduğu yayın hayatında başarılar diliyoruz.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • mehmet 23 Kasım 2018

    İsabetli karar vermiş keza son mevsin Thaldrin değil Motorin di

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir