League of Legends League of Legends Haberleri

TitaN, RED Canids’e transfer oldu

Son olarak KaBuM Esports forması giyen nişancı Titan, gelecek mevsim için RED Canids’le anlaştı.

Brezilya’nın en iyi nişancıları arasında gösterilen TitaN bir süredir KaBuM Esports forması giyiyordu. Takım CBLOL’ü 6. sırada bitirerek playofflara kalamadı. Bir alt sırada bulunsalar ligden düşmemek için eleme maçlarına çıkmaları gerekiyordu. Bir alt sırada bulunan Vivo Keyd ile KaBuM Esports arasında sadece 1 galibiyetlik bir fark vardı. Başarısız geçen mevsimin ardından TitaN takımdan ayrıldı. İşin ilginç yanı başarılı nişancı Brezilya İkinci Ligi olan BRCC’ye transfer oldu. TitaN gelecek mevsim BRCC’de RED Canids forması giyecek.

Henüz 18 yaşındaki nişancı bölgesinin en iyileri arasında gösteriliyor. Kariyerine IDM Gaming’de başlayan oyuncu ilk ciddi maçına 2017 yılında çıktı. Kariyerinin başından beri KaBuM bünyesinde yer alan nişancı bu süreçte birçok başarı elde etti. İlk oynadığı mevsimde ligden düşen genç isim ertesi mevsim BRCC’de şampiyon olarak yeniden CBLOL’e yükseldi. KaBuM, CBLOL’e çıktığı mevsim ligde şampiyon olmayı başardı. MSI Ön Elemeleri’ne giden ekip burada başarılı olamadı. Bir sonraki mevsim yine şampiyon olan takım bu sefer de Worlds Elemeleri’nden eli boş döndü.

TitaN’ın RED Canids’e transfer olurken maddiyatı ön planda tutarak böyle bir karar aldığı düşünülüyor. RED Canids bölgenin en zengin kulüplerinden bir tanesi. Takım daha önce Sky ve Winged gibi oyuncuları kadroda bulundurmuştu. Geçtiğimiz mevsim de Revolta’yı alan RED Canids CBLOL’e çıkmayı başaramadı.

Bakalım TitaN, RED Canids formasıyla neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir