League of Legends League of Legends Haberleri

Tolerant, Galatasaray Espor’a transfer oldu

Son şampiyon Royal Youth’un önemli parçalarından destek Tolerant, eski takımı Galatasaray Espor ile anlaşma sağladı.

Yeni sezona iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını yürüten Galatasaray, yeni sezon kadrosunu oluşturuyor. Geçtiğimiz sezondan sadece Ragner’i takımda tutan ekip, yoluna dört yeni oyuncuyla devam edecek. Riot Games’ten transfer kısıtlama cezası aldıktan sonra Türk isimlere yönelen Galatasaray Espor, destek rolü için aradığı kanı buldu. Geçtiğimiz mevsim Royal Youth formasıyla şampiyonluk yaşayıp Worlds’e gitmeyi başaran Tolerant, takımın yeni desteği oldu.

Almanya doğumlu Türk destek ülkemizde ilk olarak Dark Passage forması giydi. DP’nin keşiflerinden olan isim ardından Bahçeşehir SuperMassive ile anlaşma sağladı ve burada Zeitnot ile birlikte oynadı. Anlatılanlara göre SUP döneminde ev içindeki ortam ve arkadaşlık çok iyi olsa da Vadi’de Tolerant’ın yeterli seviyede olmadığı düşünüldü. Takım bu sebeple Rogu’yu transfer etti. SUP’tan ayrıldıktan sonra Beşiktaş’a transfer olan Tolerant, Zeitnot’tan öğrendikleriyle bambaşka bir oyuncu oldu.

Beşiktaş’ın ardından Bursaspor ile anlaşan isim burada karar verme mekanizmasını geliştirdi ve Galatsaray Espor ile anlaşma sağladı. GS’de bir mevsim oynadı ve ardından Royal Youth’a transfer olarak TBF’yi kazandı. Royal Youth’un şampiyon kadrosu sezonun sona ermesiyle dağıldı ve Tolerant eski takımı Galatasaray ile anlaştı. Başarılı desteğin takımı için oyun içindeki karar mekanizması olması bekleniyor.

Galatasaray Kış Mevsimi’nde oynamamasına rağmen oyuncularına maaşlarını ödeyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir