League of Legends League of Legends Haberleri

Tolerant, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Royal Youth’un destek oyuncusu Tolerant, takımıyla sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Dark Passage zamanından bu yana kendini çok geliştiren Tolerant oyun bilgisiyle ön plana çıkıyor. Kendisini görev adamı olarak tanımlayabiliriz. Kitle kontrolü olan ve savaş başlatabilen şampiyonalara hakim olan oyuncu doğru zamanda doğru hamleyi yapabiliyor. Kendini geliştiren destek Pilot ile yakaladığı uyumla da oyununu bir üst seviyeye taşımayı başardı. Mevsimin sona ermesiyle takımda kalıp kalmayacağı belli olmayan destek oyuncusu gelecek mevsim için teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Almanya doğumlu Türk oyuncu ülkemizde ilk olarak Dark Passage forması giydi. DP’de kısa bir süre kalan desteğin bir sonraki durağı Bahçeşehir SuperMassive oldu. Burada Zeitnot ile oynayan isim kendini çok geliştirdi. Özellikle oyun bilgisini daha üst bir seviyeye çıkarmayı başaran yerli destek kariyerine yükselen bir grafikle devam etti.

Tolerant’ın bir sonraki durağı Beşiktaş Esports oldu. Yükselme Ligi’nde mücadele eden oyuncu buradan Bursaspor Esports’a transfer oldu. Genç oyunculardan kurulu kadro play-off’lara katılmayı başardı. Tolerant’ın kariyerinin en iyi dönemi ise Royal Youth formasıyla geçti. Takıma mevsimin başında katılan destek Pilot ile iyi bir uyum yakaladı ve kendisine verilen görevleri yerine getirmeyi başardı. Tolerant mevsimin En iyi Desteği oldu ve TBF’yi kazanıp Worlds’e gitmeyi başardı.

Tolerant’ın VFŞL’de kalması bekleniyor ancak yurt dışında bir takıma transfer olduğunu da görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir