League of Legends League of Legends Haberleri

Totoro, Dire Wolves’a transfer oldu

Son olarak Sandbox Gaming forması giyen Totoro, gelecek mevsim için OPL ekibi Dire Wolves’la anlaştı.

23 yaşındaki destek oyuncusu geçtiğimiz mevsim Sandbox Gaming’de forma şansı bulamadı. Unicorns of Love forması giydiği dönemde takımların ve taraftarların saygısını kazanan Totoro yedek olarak geçirdiği son mevsimin ardından takım arama kararı almıştı. Oyuncunun LCK’den ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu ve Koreli destek kimsenin beklemediği bir karar aldı. Daha önce Avrupa’da forma giyen yıldız desteğin yeni durağı Okyanusya oldu. Totoro, gelecek mevsim için Dire Wolves’la anlaştı.

Kariyerine OverWM’de başlayan Totoro takımıyla Kore İkinci Ligi olan CK’de mücadele etti ancak LCK’e çıkamadı. Bunu üstüne ESC Ever’a transfer olan destek oyuncusu burada LCK’e çıkmayı başardı. Oyuncunun o zamanki takım arkadaşları şu an üst seviyede mücadele eden Crazy, Bless, Tempt ve LokeN’di. Kadrodnun dağılmasıyla takımdan ayrılan oyuncunu sıradaki durağı Bbq Olivers oldu. Ekip LCK’de orta ve alt sıralarda yer aldı.

Ardından EU LCS’e transfer olan Totoro burada Unicorns of Love formasıyla büyük bir başarı yakalayamadı ancak taraftar kitlesini bir hayli genişletti. 2018 yılında Team BattleComics’e transfer olan isim takımın isminin Sandbox Gaming olmasıyla yoluna burada devam etti. Koreli destek takım arkadaşı Joker’den formayı kapamadı.

OPL ekibi Dire Wolves geçtiğimiz sezonu vasat geçirdi. Gelecek mevsime iddialı girmek isteyen ekip yabancı hakkını Raise ve Totoroda’dan yana kullandı. Bakalım takım gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir