League of Legends League of Legends Haberleri

Trick, Galakticos’tan ayrıldı

Sezon öncesi büyük umutlarla transfer edilse de bir türlü bekleneni veremeyen Koreli ormancı Trick, kontrat veri tabanına göre takımdan ayrıldı.

G2 formasıyla herkese kendini tanıtan isim kariyerinde birçok başarıya imza attı. Avrupa serüveninden önce VTG ve CJ Entus forması giyen ormancı özellikle takım arkadaşı Ambition’dan öğrendiklerini Avrupa sahnesine harika yansıttı. G2 formasıyla Avrupa’da 4 mevsim şampiyonluğu elde eden oyuncu 2 kere Worlds’e katıldı ve 2 kere MSI’a katılım gösterip birinde turnuva ikincisi olmayı başardı. 2 kez EU LCS MVP’si olmayı da başaran oyuncu G2’da geçirdiği 2 sezonun ardından ülkesinin yolunu tuttu ve Bbq Olivers’la anlaştı. Burada takım olarak etkisiz bir performans gösteren ekip ligden düştü ve Trick serbest oyuncu konumuna geçti.

Ligimize geleceği duyulduğunda Galakticos güç sıralamalarında çoğu tarafından ilk üçe konulsa da gerek Ruvelius’un yediği ceza, gerek ise oyuncuların performans düşüklükleri organizasyonun adeta kabus gibi bir sezon geçirmesine sebep oldu. Kendinden bekleneni bir türlü veremeyen Trick eleştiri oklarına bir hayli maruz kaldı. Oynadığı 10 maçın sadece 2’sini kazanmayı başaran Galakticos geçtiğimiz hafta üst koridor değişikliğine gitmiş ve Flaxxish’i transfer etmişti. Flaxxish’le çıktıkları iki maçta biraz daha iyi bir oyun oynayan takımın Trick yerine kimi getireceği merakla bekleniyor. Sezon ortasında olunması seçenekleri bir hayli daraltsa da gerek Avrupa’da, gerek ise Kore’de serbest konumda birçok ormancı mevcut.

Takımın problemleri olduğu açıkça görülüyor. Üst koridordan sonra yapılan ormancı değişikliğiyle birlikte ekibin bu problemleri çözüp sene sonunda playofflara kalıp kalamayacağı merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir