League of Legends League of Legends Haberleri

Trick, SK Gaming’e transfer oldu

ESPN’den Jacob Wolf’un haberine göre son olarak Schalke 04 forması giyen Trick, SK Gaming’e transfer oldu.

Avrupa’ya gelmiş en başarılı Korelilerden biri olan Trick kısa bir süre ligimizde de forma giydi. Özellikle G2 Esports zamanında adından bahsettiren oyuncu bu serüvenin ardından kariyerinde düşüş yaşasa da geçtiğimiz mevsim Schalke 04 ile yeniden kendini kanıtladı. Sezonun sona ermesiyle takımdan ayrılan oyuncunun Avrupa’da kalmasına kesin gözüyle bakılıyordu. ESPN’den Jacob Wolf’un haberine göre Trick, kesin olarak SK Gaming ile anlaşma sağladı.

Kariyerine ülkesi Kore’de başlayan Trick ilk olarak Ambition’ın yedeği olarak CJ Entus bünyesinde yer aldı. Ardından G2 Esports ile anlaşan ormancı kariyerinin en parlak dönemini burada yaşadı. İlk mevsiminde şampiyonluk yaşayan oyuncu MSI’a katıldı ancak 5. olabildi. LEC’de 4 mevsim üst üste şampiyon olan ekip dominant performanslarla rakiplerini egale etti.

Burada MSI Finali de gören isim yeniden Kore’ye döndü ancak bbq Olivers formasıyla beklentilerin çok altında kaldı. Ekip LCK’den düştü. Bunun üstüne VFŞL’ye gelen ormancı Galakticos forması giydi. Ruvelius’un ceza almasıyla kötü günler geçiren ekip sezon bitmeden Trick ile yolları ayırma kararı aldı. Geçtiğimiz mevsim LEC’de Schalke 04 forması giyen oyuncu gayet iyi bir performans sergiledi ve Schalke ligi 3. tamamladı.

Resmi açıklama henüz yapılmadı ancak hem Jacob Wolf hem de Esportsmaniacos’a göre Trick transferi bitti. Bakalım oyuncu gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir