League of Legends League of Legends Haberleri

Trix, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Mevsimi Doğuş Üniversitesi Aurora ile tamamlayan Trix, yeni sezonda ormancı rolünde gelecek tekliflere açık olduğunu belirtti.

Trix bir önceki sezonu HWA kadrosounda geçirdikten sonra mevsim başında profesyonel oyunculuğa ara verdiğini duyurmuştu. Bu süre zarfında destek rolüne çalışan oyuncu planlarına göre Kış Mevsimi’nde herhangi bir takımın bünyesinde yer almayacaktı. Galakticos cephesinde Trick ile yolların ayrılması, Trix için yeniden bir fırsat oldu. Bu transferle birlikte ormancı rolüne geri dönen isim mevsim boyunca bu rolde oynamaya devam etti.

Ormancı özellikle HWA Gaming zamanlarından aklımıza kazındı. Agresif orman rotası ve hamleleriyle takımına büyük katkı sağlayan isim aynı zamanda kaptanlık görevini yapıyordu. Liderlik özelliği ve tecrübesi onu kesinlikle ligimizdeki en iyi yerli oyunculardan biri yapıyor. Ormancı olmasının ise pozitif ve negatif yönleri var. Pozitif yönü yerli oyuncu olarak sayılması. Negatif yönü ise orta koridora alınacak bir Koreli ile iletişiminin çok iyi olamaması muhtemel.

Trix’in uzun bir süre destek rolünde oynaması ona alt koridorun inceliklerini ögretti. Böylelikle oyun hakkında bilgisi de bir hayli arttı. Bu değişiklik Trix’i çok yönlü bir oyuncuya dönüştürebilir. Gelecek mevsim ormancının alt koridora yapacağı baskınlar koridorun işleyişini bildiği için çok daha tehlikeli olabilir.

Tecrübeli ormancının gelecek durağı merak konusu. Yeni sezon için Doğuş Üniversitesi Aurora’da muhtemelen Ehe ormancı pozisyonunda yer alacaktır. Trix’in Kış Mevsimi’nde gösterdiği performanstan dolayı bir takımla anlaşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bakalım gelecek mevsim Trix hangi takımın kadrosunda yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir