League of Legends League of Legends Haberleri

Trix, tekliflere açık olduğunu duyurdu

Galakticos’un ormancısı Trix, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak yeni teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

HWA Gaming zamanında kendini kanıtlamayı başaran Trix uzun süredir ligde yer alıyor. Oyuncu geçtiğimiz mevsimin başında herhangi bir takımla anlaşmamış ve destek rolündeki antrenmanlarını sürdürmüştü. Ardından Galakticos’un teklifiyle yeniden lige dönen isim yeniden orman rolünde oynamaya başladı. Geçtiğimiz mevsimi Galakticos çatısı altında geçiren Trix, sezonun bitmesiyle gelecek teklifleri değerlendirebildiğini açıkladı.

Ligimizde birçok takımın formasını giyen ormancı sırasıyla Secrets of Assasination, NumberOne Esports, Atlas, HWA Gaming, Galakticos, Doğuş Üniversitesi Aurora ve son olarak yeniden Galakticos formaları giydi. Agresif orman rotası ve mekanikleriyle ön plana çıkan isim rolünde VFŞL’nin en tecrübelileri arasında yer alıyor.

Kış Mevsimi’nin başında herhangi bir takımla anlaşmayan tecrübeli ormancı tekli derecelide destek oynamaya başladı. Yeni rolüne çalışıp bir sonraki mevsim bir takımla anlaşmak isteyen Trix, Galakticos’tan gelen teklifle yeniden ormana döndü. Trick’in ayrıldığı dönemde ormancı arayan Galakticos tecrübeli ormancının kapısını çaldı. Ekiple kısa bir süre geçiren Trix ardından Doğuş Üniversitesi Aurora’nın yolunu tuttu. Aurora o mevsim play-off’lara kalmayı başardı ancak çeyrek finalde Galatasaray Esports’a kaybetti.

Geçtiğimiz mevsim bireysel olarak fena bir performans sergilemeyen ormancının sıradaki durağı merak ediliyor. Eğerki bir ayrılık yaşanırsa Galakticos’un ormana kimi alacağı da belli değil. Bakalım gelecek mevsime kadar hangi transferlere şahit olacağız?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir