League of Legends League of Legends Haberleri

TSM, akademi kadrosunu duyurdu

Kuzey Amerika’nın köklü organizasyonlarından TSM, Dhokla, Spica, Evolved, Lost, Treatz beşlisinden oluşan akademi kadrosunu duyurdu.

Geçtiğimiz mevsim LCS’te beklenenden uzak bir performans sergileyen TSM, kadrosunda önemli değişiklikler yapma kararı aldı. As takımın aksine başarılı bir sezon geçiren akademi kadrosu ligi şampiyon olarak noktaladı. Son mevsimin üstünden akademi kadrosundaki destek ve ormancısını takımda tutmaya karar veren takım üç yeni oyuncuyla anlaştı. OpTic Gaming üst koridoru Dhokla, orta koridor Evolved ve Yeni Zelandalı nişancı Lost, gelecek mevsim TSM Akademi forması giyecek.

Dhokla bu kadronun açık ara en tecrübeli oyuncusu. OpTic Gaming ile dört mevsim geçiren üst koridor hem as hem de akademi takımında yer aldı. Kuzey Amerikalı oyuncu LCS’te iki kez play-off gördü. Ormancı Spica’yı geçtiğimiz mevsimden tanıyoruz. Başarılı oyuncu TSM’in ormancı sorunu yaşadığı dönemde formayı Akaadian ve Grig’in ellerinden kapmıştı. Orta koridor Evolved ise son olarak Hai’ın kurduğu Radiance’ta oynadı.

Alt koridora nişancı takviyesi yapan TSM, son olarak Echo Fox forması giyen Lost ile anlaşma sağladı. Lost, daha önce iki farklı mevsimde Echo Fox formasıyla LCS’te boy gösterme fırsatı yakaladı. Takımın destek rolünde geçtiğimiz seneden tanıdığımız Treatz’i izleyeceğiz.

Kurulan kadroya baktığımızda özellikle üst koridor ve orman pozisyonu için alınan akademi oyuncularını özenle seçen TSM, Broken Blade ve Dardoch’ın performanslarına göre bu oyuncuları yedeğe çekebilir. Bakalım bu takım gelecek mevsim neler yapacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir