League of Legends League of Legends Haberleri

TSM, Çin’de antrenman yapacak

LCS temsilcisi TSM, sezon öncesi hazırlık döneminde Çin’in Şangay şehrinde bootcamp yapılacağını duyurdu.

Kuzey Amerika’nın en köklü organizasyonlarından olan TSM geçtiğimiz yılı başarısız geçirdi. Uluslararası turnuvalara katılamayan ekip şampiyonluk da yaşayamadı ve bilinen kimliğinden uzak kaldı. Yeni sezona yeni bir kadroyla girmeyi hedefleyen TSM birkaç transfer yaparak kadrosunu tamamladı. Takım uyumu yeni bir kadro için en önemli noktalardan bir tanesi. InvenGlobal’ın haberine göre LCS temsilcisi TSM, Çin’in ünlü sosyal medya uygulaması Weibo üzerinden yapılan açıklamada sezon öncesi antrenmanlarının Şangay’da gerçekleştirileceğini duyurdu.

Geçtiğimiz yılın başında Broken Blade, Akaadian, Bjergsen, Zven, Smoothie beşlisiyle mücadele eden TSM, Yaz Mevsimi’nde ormancı konusunda önemli sıkıntılar yaşadı. Bu rolde Grig, Akaadian ve Spica’yı deneyen ekip bu üç oyuncudan da beklenen verimi alamadı. Bahar Mevsimi’nde final oynadı ancak 2-0 öne geçtiği seride Team Liquid’e 3-2 mağlup olarak MSI’a katılma şansını yitirdi. Yaz Mevsimi’nde kötü bir performans sergileyen ekip play-off’Lara çeyrek finalde veda etti.

TSM, Weibo üzerinden yapılan açıklamada takımın Aralık ayında bootcamp için Çin’in Şangay şehrine hareket edeceğini duyurdu. Genelde takımların bootcamp için Kore’ye gittiğini görürdük ancak Çin takımlarının son zamanlardaki başarısı bu geleceği biraz değiştirdi. Takım burada antrenman yaparak 2020 Bahar Mevsimi’ne hazırlanacak. Kaotik savaşlarıyla bilinen Çin bölgesinde yapılacak antrenmanların takım adına nasıl bir katkısı olacağını Vadi’de göreceğiz.

Bakalım Kuzey Amerika temsilcisi gelecek mevsim nasıl bir performans sergileyecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir