TSM önümüzdeki hafta Biofrost yerine Treatz'e şans verecek League of Legends League of Legends Haberleri

TSM önümüzdeki hafta Biofrost yerine Treatz’e şans verecek

LCS takımlarından Team Solo Mid, bu haftaki mücadelelerde Biofrost yerine akademi destekleri Treatz’e yer vereceklerini açıkladı.

Kuzey Amerika’da küçük bir oyuncu değişikliği yaşandı. Ligin üst sıralarında yer alan Team Solo Mid, önümüzdeki hafta oynayacakları mücadelelerde Biofrost yerine akademi destekleri ile oynayacaklar. Ayrıca takımın as desteği konumunda bulunan Biofrost’un, altıncı haftanın akademi maçlarına çıkacağını da Twitter üzerinden duyurdular.

Team Solo Mid’in 2020 sezonuna başlangıcı pek de iyi olmadı. Broken Blade, Dardoch, Bjergsen, Kobbe, Biofrost beşlisi ile mücadele ettikleri Kış Mevsimi’ni 9 galibiyet, 9 mağlubiyet ile beşinci sırada bitirdi. Playoff aşamasında mücadele etme fırsatı bulan ekip, yarı finalde FlyQuest ekibine 3-2 yenilerek kupa yarışından diskalifiye olmuştu.

Team Solo Mid, Yaz Mevsimi için kadrosunda iki değişiklik yaptı. Dardoch ve Kobbe ile yollarını ayıran takım, orman için Mingyi “Spica” Lu, nişancı rolü için ise Yiliang “Doublelift” Peng ile anlaştı. Takım, beşinci hafta itibariyle 6 galibiyet, 4 mağlubiyete sahip bir şekilde üçüncülük koltuğunda oturuyor.

Takımın akademi desteği olan Erik “Treatz” Wessén, 2018 yılından beri TSM’in akademi kadrosunda yer alıyor. 2017 senesinde Dark Passage’a transfer olarak Türkiye’ye de uğrayan İsveçli destek oyuncusu takım ile hiç maça çıkmamıştı.

Team Solo Mid’in bu hafta karşılaşacağı rakipler 100 Thieves ve FlyQuest. 100 Thieves karşılaşması 18 Temmuz Cumartesi günü saat 04.00’da, FlyQuest karşılaşması ise 19 Temmuz Pazar günü saat 01.00’da gerçekleşecek.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir