League of Legends

TSM ormancısı Grig as kadroya döndü

Geçtiğimiz mevsimi TSM Akademi’de geçiren ormancı Grig, as kadroya geri döndü.

TSM geçtiğimiz mevsim hem LCS’te hem de LCS Akademi Ligi’nde iyi işler başardı. İki turnuvada da finale çıkmayı başaran ekip LCS’i 2. sırada bitirirken LCS Akademi Ligi’ni şampiyon tamamladı. Grig, bileğinde yaşadığı sorunlar neticesinde oyundan bir süre ayrı kaldı. Ardından akademi takımıyla oynamaya başlayan oyuncu mevsim genelinde başarılı bir performans sergiledi. TSM, internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada gelecek mevsim Grig ve Akaadian’ın değişmeli olarak forma giyeceğini belirtti.

Takım mevsim başında uzun süredir kadrosunda bulunan Hauntzer’la yollarını ayırıp Broken Blade’le anlaştı. Ormana ise son olarak OpTic Gaming forması giyen Akaadian’ı transfer eden ekip destek rolüne de Smoothie’yi transfer ederek kağıt üzerinde dengeli bir kadro kurdu. Oyuna bir süre ara veren Grig ise çalışmalarını akademi takımıyla sürdürdü.

Akaadian geçtiğimiz mevsim eleştiri oklarının hedefi oldu. Bunun üstüne orman rolünde hem rekabeti hem de derinliği arttırmak isteyen Kuzey Amerika temsilcisi böyle bir yol izledi. Grig’in geçtiğimiz mevsimlerden LCS tecrübesi bulunuyor. Akademide de başarılı performanslar sergileyen isim kendini kanıtlayarak kadrodaki yerini hak etti diyebiliriz. Oyuncunun yerli olması ekip için başka bir artı.

Deneyimli ormancının as takıma yükselmesiyle takım akademi kadrosuna geçtiğimiz mevsimi Echo Fox Akademi’yle geçiren Spica’yı transfer etti. Bakalım bu iki ormancının gelecek mevsimki performansı nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir