League of Legends League of Legends Haberleri

Turkinator, 1907 Fenerbahçe’nin menajeri oldu

Turkinator, Bursaspor’daki koç görevini bırakıp 1907 Fenerbahçe Espor’da Şampiyonluk Ligi ve Akademi Ligi takımlarının menajeri oldu.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor Espor’un başında koçluk yapan Turkinator artık idari işlerle ilgilenecek. Ekip açıklamayı Twitter üstünden yaptı. Oyun Hizmetleri, Arctic Gaming ve Bursaspor’da koçluk ve analistlik yapan isim Macro Maniacs’ın ise sahibiydi. Takımın Şampiyonluk Ligi slotunun Bursaspor tarafından satın alınmasıyla ekibin koç ekibine katılan Turkinator Yaz Mevsimi’ni 6. bitirdi. Espor sektöründe uzun yıllardır bulunan ismin bu konuda tecrübesine güvenen 1907 Fenerbahçe eski koça takımda önemli bir rol verdi. Gerek oyuncu ağı, gerekse tecrübesiyle adından söz ettiren Aykut Başkan, Emre Aksoy’la birlikte çalışacak. 1907 Fenerbahçe menajerlik konumunda iki ismin tecrübesinden yararlanacak. Bu seçimin takımın yararına olup olmayacağını sezon içinde göreceğiz. Bursaspor’da oldukça iyi işler çıkaran teknik adam hem Şampiyonluk Ligi hem de Akademi takımlarından sorumlu olacak. Bursaspor ise boşalan koltuğa kimin geleceğini henüz açıklamadı.

Takımdaki bütün oyuncularla yollar ayrıldı. Turkinator ve Emre Aksoy’un geniş oyuncu ağından özenle seçilmesi beklenen oyuncuların kim olacağı henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde ikilinin nasıl bir kadro planlaması yapacağını hep beraber göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir