League of Legends League of Legends Haberleri

TusiN, DragonX’ten ayrıldı

Son bir yıldır DragonX forması giyen destek TusiN, organizasyonun yaptığı açıklamaya göre takımdan ayrıldı.

Geçtiğimiz yıla kadar LCK’de Kingzone DragonX ismiyle mücadele eden ekip bu yıl DragonX ismiyle mücadelesini sürdürecek. Deft ve Naehyun gibi isimlerin takımdan ayrılacağı iddiaları ortaya atılsa da ilk ayrılık farklı bir pozisyondan geldi. DragonX tarafından yapılan açıklamaya göre geçtiğimiz yıl Afreeca Freecs’ten transfer edilen destek TusiN ile yollar ayrıldı.

Kariyerine Incredible Miracle formasıyla başlayan destek yaklaşık olarak 2 yıl burada oynadı. Bir süre ormana da geçen ismin 2 yıl boyunca beraber oynadığı takım arkadaşlarından bir tanesi yakından tanıdığımız Frozen’dı. TusiN’in bir sonraki durağı Afreeca Freecs oldu. Burada da 2 yıl geçiren oyuncu takımıyla Worlds’e gitmeyi başardı ancak turnuvaya çeyrek finalde veda etti.

LCK’de bir kez ikinci olmayı başaran destek Kingzone DragonX’e transfer oldu. Burada Deft ile birlikte oynayan TusiN ilk geldiği mevsim 3. oldu ve Rift Rivals’ı kazandı. Bir sonraki mevsim ise takımın performansı çok düştü. Pawn’ın psikolojik sorunları nedeniyle kadrodan ayrılmasının ardından Naehyun iyi bir performans sergilese de Kingzone eski günlerine dönemedi. Takım kadrosunda değişiklikler yapılacağı konuşuluyordu ve destek TusiN bu değişikliklerin resmi olarak ilki oldu.

Çıkan dedikodulara göre TusiN’in sıradaki durağı LCS olacak. OpTic Gaming’in yerine lige dahil olan Immortals Koreli desteğin en muhtemel adresi gibi duruyor. Bakalım oyuncunun sıradaki takımı hangisi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir