League of Legends League of Legends Haberleri

Ucal, Afreeca Freecs’e transfer oldu

Yeni nesil orta koridor oyuncularının belki de en yeteneklisi olarak gösterilen Ucal, Afreeca Freecs’e transfer oldu. 

Geçtiğimiz yılı KT Rolster’da forma giyen oyuncu, LCK’nin en iyi orta koridor oyuncularına karşı oldukça iyi performanslar sergilemiş ve “super rookie” lakabını almıştı. 2018 Yaz Mevsimi’nde ilk kez as oyuncu olarak Vadi’ye inen Ucal, KT ile birlikte takımın uzun zamandır beklediği şampiyonluğu kazanmayı başarmıştı. KT ile Worlds 2018’de de yer alan oyuncu ne yazık ki Çeyrek Final’de turnuvayı kazanan Invictus Gaming’e elendi.

Geçtiğimiz yıl orta koridorda bulunan Kuro’nun yerine transfer edilen oyuncu. genç yetenekleri geliştirme mentalitesine sahip Afreeca’da önemli işler başaracaktır. Takımın solo koridorlarının fazlasıyla yetenek barındırdığını belirtmek gerekiyor. Üst koridorda yer alan Kiin ile Ucal, yeni nesil yeteneklerin en popülerleri olarak öne çıkıyor.

Free agent olduğunu duyurduktan çok kısa bir süre sonra AFs ile anlaşan oyuncunun yanında yer alacak takım arkadaşları henüz belli değil. Kramer ve TusiN’in yerine ekibin hangi oyuncuları transfer edeceği merakla bekleniyor.

Oldukça iyi bir 2018 sezonu geçiren Afreeca, Worlds 2018’de yer almayı başarmıştı. Tıpkı KT gibi çeyrek finalde elenen ekip turnuvaya veda etmişti.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

1 Comment

  • mehmet 22 Kasım 2018

    boş transfer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir