League of Legends League of Legends Haberleri

Unicorns of Love, Totoro’yu transfer etti

EU LCS ekiplerinden Unicorns of Love, geçtiğimiz mevsim Kore’de Bbq Olivers forması giyen Eun “Totoro” Jong-seop’u kadrosuna kattı.

Son günlerde sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapan ve yeni destek oyuncunun kim olacağı konusunda taraftarlarını heyecanlandıran Unicorns of Love, Totoro’yu transfer etti. Geçtiğimiz mevsim LCK ekiplerinden Bbq Olivers’ta mücadele eden Totoro, oyun tarzı ve performansıyla izleyenlerin beğenisini toplamıştı. ESC Ever’da profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan genç destek, daha sonra adı değişip Bbq Olivers olan takımında oynamaya devam etti. Bilindiği gibi, Kore’de oldukça meşhur olan gıda devi Genesis BBQ Chicken tarafından satın alınan ESC Ever, 2017’nin ilk ayında isim değişikliğine gitmişti.

Bu transfer ile Unicorns of Love 2018 için kadrosunu tamamlamış oldu. Geçtiğimiz sezonun ardından kemik kadrosundan Hylissang, Xerxe ve Vizicsacsi’yi rakiplerine kaptıran ekibin, nasıl bir kadro oluşturacağı merak konusuydu. Üst koridora daha önce Ninjas in Pyjamas’ta forma giyen WhiteKnight’i getiren UOL, ormanda Xerxe’nin boşluğunu ise Trashy (yeni nick’iyle Kold) ile doldurdu. Unicorns of Love’ın 2018 yılı kadrosu şu şekilde:

  • Üst: WhiteKnight
  • Orman: Kold
  • Orta: Exileh
  • Nişancı: Samux
  • Destek: Totoro
espor yazarı, avukat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir