League of Legends League of Legends Haberleri

Untara, 1907 Fenerbahçe Espor’dan ayrıldı

1907 Fenerbahçe Espor, yapılan açıklamada Koreli üst koridor Untara ile yolların ayrıldığını duyurdu.

Kış Mevsimi’nde harika bir performans sergileyen 1907 Fenerbahçe Espor, Yaz Mevsimi’nde bu performansını sürdüremedi. Untara, Wiz, Bolulu, Hades, Only35 beşlisiyle başlayan ekip mevsim genelinde birçok kez değişikilik yaptı. Sadece Untara sabit kalırken diğer rollerde ya koridor değişikliğine gidildi ya da oyuncu değişikliğine. Bugün yapılan açıklamaya göre takımın Koreli üst koridoruyla olan sözleşme karşılıklı olarak feshedildi edildi.

Kariyerine 2014 yılında başlayan Untara ismini SKT’de duyurmayı başardı. Yetenekli üst koridor SKT’den önce Anarchy, EP.Carries, Star Horn Royal Club ve CJ Entus formaları giydi. LPL ve LCK’de mücadele eden isim bu mevsim ilk kez batıya geldi. Bireysel olarak elinden geleni yapan Koreli takımının başarılı olmasını sağlayamadı.

Untara bu mevsim normal sezonda 9 galibiyet ve 9 mağlubiyet gördü. En çok oynadığı şampiyon ise Gnar. Gnar’ı 5 kez tercih eden üst koridor bu maçların 4’ünü kazandı. Şampiyonla KDA’sı ise 11. En başarılı şampiyonlarından bir diğeri ise Vladimir. Vladimir’i 2 kez oynayan isim kaybetmedi. Bu iki maçın birinde beşte beş atan oyuncu ilk maçta 7/0/7, ikinci maçta ise 9/0/1 ile oynadı.

Bireysel performanslar göz önüne alındığında Untara’yı üst koridorlar arasında ilk 3’e rahatça koyabiliriz. Son olarak SKT forması giyen oyuncu bireysel olarak fena bir performans sergilemedi ancak 1907 Fenerbahçe Espor takım olarak bekleneni veremedi. Bakalım Untara’nın sıradaki durağı neresi olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir