League of Legends League of Legends Haberleri

V3 Esports, LJL 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu

Sezon arası dönemde üç transfer yapan V3 Esports, Paz, Bugi, Ace, Archer ve Raina’dan oluşan LJL 2020 Bahar Mevsimi kadrosunu duyurdu.

LJL temsilcilerinden V3 Esports 2017 yılından bu yana Vadi’de mücadele ediyor. Koç ekibinde eski profesyonel oyunculardan maplestreet’i bulunduran ekip geçtiğimiz mevsim final oynamış ancak Japonya’nın açık ara en dominant takımı Detonation FocusMe’ye kaybetmişti. Yeni sezona girerken viviD, Yutorimoyashi ve Baby gibi üç önemli oyuncusuyla yolları ayıran V3 Esports, bu boşlukları Bugi, Archer ve Raina ile doldurdu. Takım gelecek mevsim Paz, Bugi, Ace, Archer ve Raina beşlisiyle mücadele edecek.

Paz ve Ace’i kadroda tutan ekip ormanıyine kaliteli bir oyuncuya emanet etti. Geçtiğimiz mevsim Flash Wolves forması giyen Bugi, takımıyla iyi bir Yaz Mevsimi geçirmese de özellikle LJL’de iyi işler başarabilecek bir oyuncu. Koreli ormancı Flash Wolves ile ilk mevsiminde şampiyonluk yaşayıp MSI’a katılma hakkı kazanmıştı. Aynı zamanda Bugi’nin profesyonel oyunculuk hayatının başlangıç noktası da Japonya.

Nişancı Archer hakkında herhangi bir bilgi yok. Oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği pek öngörülemiyor. Destek Raina ise son olarak Blank ve Poohmandu’nun takımı Sengoku Gaming forması giymişti. V3 kadrosunun en çok soru işareti oluşturabilecek tarafı alt koridor gibi gözüküyor.

Detonation FocusMe’nin aynı beşlisini tutup tutmayacağı hakkında resmi bir bilgi yok. Bunun yanında Sengoku Gaming Blank’i kadroda tutarak orta koridora Pirean’ı transfer etti ve kağıt üstündeki en iddialı kadrolardan birini kurdu. V3 Esports’un nasıl bir performans sergileyeceğini hep beraber göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir