League of Legends

Victorious ACE,‏ Brolia ve PePiiNeRo’yu kadrosuna kattı

Yükselme Ligi ekiplerinden Victorious ACE,‏ üst koridor pozisyonuna Brolia, orta koridora ise PePiiNeRo’yu transfer etti.

Şampiyonluk Ligi’ne yükselebilmek adına mücadele eden YL ekipleri kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Atom, Taikki ve Avenuee gibi tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadro kurarak mevsime iddialı giren Victorious Ace, aşağı koridorda da Sketch ile Corpse ikilisine yer vermişti. Geride kalan üç haftada inişli çıkışlı bir performans ortaya koyan ekip, iki galibiyet ve dört yenilgi ile playoff çizgisinin bir basamak altında kalmıştı. Bu durumun ardından gelecek haftalarda galibiyet hedefleyerek yola çıkan ekip, ciddi adımlar attı. Atom ve Avenuee’yi takımdan gönderen VA, bu oyuncuların yerine Brolia ve PePiiNeRo’yu transfer etti.

Brolia bilindiği üzere Team Ororo ile kendini göstermiş, ardından Galakticos’a transfer olmuştu. Bu sezon ise resmiyette Dark Passage’ın kadrosunda yer alan oyuncu, maçlarda forma şansı bulamamış ve daha çok yayınlarda oynadığı oyunlarda gösterdiği etkili performanslar ile gündemde kalmıştı. Yetenekli oyuncunun Victorious Ace’e önümüzdeki haftalarda çok şey katacağını söyleyebiliriz. Orta koridora transfer edilen PePiiNeRo ise oldukça tecrübeli bir isim. Pain Gaming ile kendini gösteren yıldız orta koridor, ardından Giants takımıyla LCS’te mücadele etmiş ve performansıyla göz doldurmuştu. PePiiNeRo son olarak İspanya’da Valencia ve Baskonia formaları giydi. Bu iki isin Victorious Ace’e hedeflerine ulaşmasında yardımcı olabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.