League of Legends League of Legends Haberleri

Vander, H2K’den ayrıldı

EU LCS’in başarılı ekiplerinden H2K, destek oyuncusu Vander ile yollarını ayırdı. Youtube üzerinden bir veda videosu paylaşan organizasyonun bu role kimi transfer edeceği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Sezon arası transfer dönemi sürprizlerle devam ediyor. Fnatic’in yeni kadrosu herkesi şaşırtırken EU LCS’i Worlds 2016’da temsil etme şansı bulan H2K de orta koridor oyuncusu Ryu ile yollarını ayırmış ve Febiven ile anlaşmıştı. Eski oyuncusunu transfer eden H2K’nin tek “eski oyuncu” transferi bu olmayabilir.

2016 yılını inişli çıkışlı bir grafik ile tamamlayan H2K, Yaz Mevsimi sonunda G2’nin şampiyon olması ile beraber şampiyonluk puanından ötürü Worlds 2016 biletini kapmıştı. Burada C grubunda mücadele eden takım nispeten ortalama bir ilk hafta geçirmesine rağmen ikinci hafta vitesi arttırmış ve oynadığı tüm maçları kazanmıştı. Çeyrek finalde Worlds’ün sürpriz takımı Albus Nox Luna ile eşleşen H2K, Yarı Final’e yükselmiş ve Samsung Galaxy takımına elenmişti. Bu süreçte takımın önemli oyuncularından birisi de Vander’di. Forg1ven ile anlaşamadığı dedikoduları bulunmasına rağmen oyuncu ile tekrar oynayan ve iyi de bir performans sergileyen Vander, H2K’nin en istikrarlı oyuncusu olarak gösteriliyordu.

Vander’ın bir sonraki durağı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Reddit dedektiflerinin dedikodularına göre oyuncu PSG ile anlaşmaya yakın. Öte yandan H2K’nin nişancı ve destek pozisyonuna kimleri transfer edeceği daha büyük bir merak konusu. Tüm söylentiler Hjarnan-Kasing ikilisini işaret ederken, oyuncuların sosyal medyada yaptığı açıklamalar da bu yöndeydi.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir