League of Legends League of Legends Haberleri

Vardags, P3P eSports’a transfer oldu

Yükselme Ligi’nin yeni ekiplerinden P3P eSports, iddialı transferlerine devam ediyor. Orta koridoruna LongB, orman pozisyonuna ise Crystal’ı transfer eden takım, nişancı rolüne ise daha önce Unicorns of Love takımında da forma giyen Vardags’ı getirdi.

Yapılan yabancı oyuncu transferleri liglerimizi çok daha kaliteli bir hale getiriyor. Türkiye Şampiyonluk Ligi’ndeki takımlar iddialı transferler yaparak hayranlarını sevindirirken, ciddi bir yatırım ile Yükselme Ligi’ne adım atan P3P eSports da yaptığı transferler ile ses getiriyor. LongB ve Crystal’ı getiren takım, YL’de mücadele edecek olmasına rağmen rahatlıkla TŞL’de oynayabilecek bir kadro kuruyor. Son olarak sosyal medya hesaplarından nişancı hamlesini duyuran ekip, daha önce EU LCS takımlarından Unicorns of Love’da da oynayan Vardags’ı transfer etti.

Profesyonel kariyerine 2014 yılında başlayan oyuncu, Unicorns of Love ile EU CS’de şampiyon olarak LCS’e yükselme şansı yakalamıştı. 2015 Bahar Mevsimi’nden itibaren UOL ile EU LCS’te mücadele eden oyuncu, takımın sürpriz performanslarında büyük pay sahibi olmuştu. Takım ile iki mevsim oynadıktan sonra ayrılan oyuncu, ardından Team Property ve SK Gaming gibi kulüplerin formasını giymişti. Sivir ve Corki oyunları ile tanınan Vardags, P3P eSports’un TŞL’ye yükselmesi için mücadele edecek.

2017 Kış Mevsimi’nde Yükselme Ligi’nde rakipleri ile karşılaşacak olan P3P eSports’un üst koridor rolüne kimi getireceği ise henüz bilinmiyor. Şu ana kadar üç veteran ve bir EU LCS tecrübesi olan oyuncu transferi yapan takımın kalan pozisyonlara çaylak oyuncu tercih etme ihtimali de bulunuyor.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

2 Comments

  • Ulaş Güneş 9 Ocak 2017

    Hocam destek açıklanmıştı zaten. Eski nişancı Kazze oynayacak destekte.

    Kaynak: P3P eSports Facebook sayfası 31 Aralık 2016’da paylaşılan gönderi.

    • Cem Özdemir 9 Ocak 2017

      Merhaba, düzenlemeyi yaptık çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir