League of Legends League of Legends Haberleri

Team Galakticos Veux’u transfer etti

Şampiyonluk Ligi’nin en yeni ekiplerinden Team Galakticos, alt koridorunda değişikliğe giderek kadrosunu  destek oyuncusu Veux ile güçlendirdi. Daha önce Yükselme Ligi’nde OHM’de oynayan Veux’un 4. hafta mücadelelerinde Vadi’de olması bekleniyor. 

Ligimizin sürpriz ekiplerinden birisi olan ve oynadığı oyun ile herkesi şaşırtan Team Galakticos, 2017 Kış Mevsimi 4. hafta öncesi kadrosunu güçlendirme yoluna gitti. Team ORORA’nın ligdeki haklarını satın aldıktan sonra ŞL’de mücadele etme hakkı kazanan GAL, sessiz sedasız bir şekilde gayet iyi bir kadro kurmuştu. Metanın en önemli ikilisi orman-orta koridor rollerine deneyimli K0u ve SozPurefect’i transfer eden takım, geri kalan rollerde genç oyunculara şans vererek sinerji yaratmaya çalışmıştı. 3. hafta mücadelelerine kadar namağlup tek takım olan Galakticos, geçtiğimiz haftanın açılış maçında Galatasaray Espor’a yenilmiş, ardından Dark Passage ile de berabere kalmıştı.

Takım içi arkadaşlığın güçlü olduğu Galakticos’ta oyuncuların zorlu karşılaşmalardan sonra sergiledikleri sevinç de bu duruma kanıt olarak gösterilebilir. Sinerji açısından bu tür tepkiler ve sevinçler çok büyük bir işaret olsa da, takımın çözmesi gereken problemler olduğu da açık. Henüz genç ve beraber çok az oynamış bir takım olan Galakticos’un asıl probleminin oyun içerisindeki kararsızlık gibi göründüğünü ekleyelim. Destek rolünde Revanche ile Vadi’ye çıkan Galakticos, buraya son olarak OHM’de oynayan yetenekli oyuncu Veux’u transfer etti. Nişancı olarak kariyerine başlayan ve bu yıl destek rolüne geçen Revanche’ın takımdaki kaderi ise henüz belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir