League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL 2020 Kış Mevsimi başlangıç tarihi duyuruldu

Riot Games, VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin 1 Şubat tarihinde başlayacağını duyurdu, ilk haftanın biletleri 17 Ocak’ta satışa sunulacak.

Herkesin beklediği döneme yaklaşıyoruz. Sezon sonu dönemin sona ermesiyle başlayan Kış Mevsimi. Transfer dedikoduları, yeni kadro yapılanmaları ve gündemi meşgul eden olayların ardından her sene daha da heyecanlı bir hale gelen VFŞL aksi bir karar alınmadıkça 9 takımla oynanacak. Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Espor’a bir mevsimlik ceza yapan Riot Games, 9 takımla oynanacak olan ligin başlangıç tarihini duyurdu. Mevsimin ilk maçı 1 Şubat tarihinde oynanacak biletler ise 17 Ocak’ta satışa sunulacak.

10 Ocak’ta başlayacak olan 2020 sezonunun ardından VFŞL Kış Mevsimi’ne de bir hayli az zaman kaldı. Bahçeşehir SuperMassive, Royal Youth, 1907 Fenerbahçe Espor, Team Aurora, Beşiktaş Esports, Galakticos, Dark Passage, İstanbul Wildcats ve 5 Ronin’in mücadele edeceği lig hakkında ilk detaylar belli oldu. 1 Şubat tarihinde başlayacak ligin ilk maçının her zaman olduğu gibi son finalistler olması bekleniyor. Eğer ki bir sürpriz yaşanmazsa 1 Şubat 14:00’da Bahçeşehir SuperMassive-Royal Youth mücadelesini izleyeceğiz.

Galatasaray Espor’un aldığı cezanın ardından ligin 9 takımla oynanması bekleniyor. Bu konuda GS gönetimi ve Riot Games arasındaki görüşmelerin devam ettiği konuşuluyor. Ligin biletleri ise 17 Ocak tarihinde satışa çıkacak. Günlük 20 TL olarak belirlenen biletler ilk olarak ligin ilk 5 haftası için çıkacak. Son 4 haftanın biletleri ise ileri bir tarihte piyasaya sürülecek.

VFŞL heyecanına 1 aydan az kaldı. Bakalım bu sezon bizleri nasıl bir lig bekliyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir