League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Ödülleri sahiplerini buldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi ödülleri sahiplerini buldu. Lolespor sosyal medya hesaplarından yayınlanan videoda, lig aşamasının tamamlanmasının ardından mevsimin en iyileri 10 farklı dalda ödüllerine kavuştu.

Kazananlar ve detaylar haberimizde.

Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu – Ersin “Blue” Gören 

Blue, 2020 Kış Mevsimi’nde 1907 Fenerbahçe Espor formasıyla sezona damga vurdu. Takımının aldığı 12 galibiyette büyük pay sahibi 0lan oyuncu Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu ödülünün yanında 3 adet daha ödül alarak rekor kırdı. Ersin “Blue” Gören aynı zamanda “En İyi Orta Koridor, En Çok Gelişen Oyuncu ve VFŞL Taraftar Özel” ödüllerinin de sahibi oldu.

En İyi Üst Koridor – Shin “Hirit” Tae-min

Geçtiğimiz sezon Untarra ile istediği başarıyı yakalayamayan 1907 Fenerbahçe Espor  bu mevsimin başında Hirit’i transfer etti. Üst koridorda pek çok oyuncu karşısında baskın bir oyun sergileyen Koreli oyuncu En İyi Üst Koridor ödülünün yanında Mevsimin Çaylağı ödülünün de sahibi oldu.

En İyi Ormancı – Berk “Mojito” Kocaman

Ligimizde daha önceleri bir çok takımda forma giyen Mojito son olarak 1907 Fenerbahçe Espor‘un yolunu tuttu. Mevsim boyunca takımı ile başarılı bir performans ortaya koyan deneyimli ormancı kendini gösterme fırsatı buldu.

En İyi Nişancı – Anıl “HolyPhoenix” Işık

Sezona Royal Youth forması ile başlayan ligimizin en tecrübeli nişancılarından Holyphoenix takımın maddi sorunlar yaşamasının ardından 1907 Fenerbahçe Espor‘a transfer oldu. Sezon boyunca gerek koridorda gerek takım savaşlarında fark yaratan nişancı mevsimi en iyi KDA ile bitirmeyi başardı.

En İyi Destek – Bahadır “Japone” Çolak

Japone mevsime geçtiğimiz mevsimi şampiyon tamamlayan Royal Youth’da başladı. Takımın yaşadığı maddi sıkıntılar sonrasında Papara Supermassive bünyesine geçen deneyimli destek oyuncusu takımın karar mekanizmalarından birine dönüştü. Objektif kontrolünde fark yaratan ekip ligi 3. sırada tamamladı.

En İyi Koç Ekibi “Onur “Lanista” Özdamar – Özcan “Janus” Gürbüz”

Eski bir çok şampiyonluk ve kupa sahibi Dark Passage son senelerde geçmişe oldukça özlem duyuyordu. Sezon başında genç bir kadro kuran ekip koç ve asistan koç pozisyonuna Lanita ve Janus’u getirdi. Mevsime fırtına gibi başlayan Dark Passage son zamanlarda ivmesini biraz düşürse de ligi 2. sırada bitirmeyi başardı. Bunda en büyük paylardan biri de gerek seçim yasaklama ekranında gerek oyun içi dinamiklerde konusunda doğru kararlar veren koç ekibiydi.

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir