League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL’de 7. hafta 1.gün maçları tamamlandı

Son haftalarına başladığımız VFŞL’de 7. hafta 1. gün maçları tamamlandı.

Günün ilk karşılaşmasında Doğuş Uni Aurora ile Dark Passage karşılaştı. DP, görece yavaş başlayan maçta orta oyuna gireken hızlandı ve Humanoid’in bir kez daha parladığı maçı kazanarak son 8 maçtaki 7.galibiyetini aldı.

Günün 2.maçında HWA Gaming ve 1907 Fenerbahçe aralarında ki eşitliği bozmak için Sihirdar Vadisi’ne indi. FB, oyun boyunca altın, görüş ve hamle avantajlarını baştan sona elinde tuttuğu maçta 40 dakika sonunda ikna edici bir galibiyete ulaştı.

3.maçta Bursaspor Esports, Bahçeşehir Supermassive’ye karşı ligdeki ilk galibiyetini aldı. BUR orta oyuna geride girmesine rağmen kompozisyon avantajını kullanarak üstünlük sağladı. Oyun sonunda yapılan üs yarışını kazanan BUR, kendini alt sıralardan biraz daha uzaklaştıracak önemli bir galibiyet aldı.

Günün son maçında Royal Bandits, Beykent Üniversitesi YouthCREW karşısında galibiyete ulaştı. RB, geriye düştüğü maçta karar hataları yapmış olmasına rağmen rakibinin pozisyon hatalarını ve kararsızlığını iyi kullanarak maçı kapatmayı başardı.

7.haftanın ilk gün maçları tamamlığında ise şöyle bir puan durumu ortaya çıktı:

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir