League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL’de 7. hafta maçları tamamlandı

VFŞL’de 7.haftanın üçüncü gün maçları oynandı.

Günün ilk maçında HWA Gaming ile Bursaspor Esports karşılaştı. Pantheon ve Wukong seçimleriyle dikkat çeken HWA, baştan sona önde götürdüğü maçı, rakibinin makro hatasını değerlendirerek yaptığı backdoor ile kazanmayı başardı.

Günün ikinci maçı 1907 Fenerbahçe ile Dark Passage arasında oynandı. 15-3’lük ikna edici bir skorla kazanan FB, kötü başladığı erken oyunu Zergsting ile Frozen’in oyunlarıyla kazanmayı başardı ve geçtiğimiz Yaz Mevsimi’nden enstantaneler sundu.

Günün üçüncü maçında Royal Bandits bu sezon Bahçeşehir Supermassive’yi bir kez daha yenmeyi başardı. Orta oyuna kadar karşılıklı skorların alındığı maçta yaptığı takım savaşları ve kuşatmalarla birlikte üstünlüğü sağladı ve maçı bitirmeyi başardı.

Haftanın son maçında Doğuş Üniversitesi Aurora ile Beykent Üniversitesi YouthCREW karşılaştı. Maça önde başlamasına rağmen istediği kadar çabuk bitiremeyen YC, aldığı objektifler ile üstünlüğü arttırıp geç aşamada maçı bitirmeyi başardı. Maçta özellikle takım içi iletişimin geliştiği ve yeni ormancı Savage’nin harika performansı dikkatleri çekti.

7.hafta sonunda oluşan puan durumu ise şöyle:

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

1 Comment

  • mehmet 9 Ağustos 2018

    bence son 2 DP Aurora olur.DP sadece iyiymiş gibi gözüktü.Son 2 hafta düşüşe geçerler ve 7.bitirirler.Wisdom ligin en iyi ormancısıydı ama ne yaşadıysa resmen bilerek besleyerek beni kovun dedi resmen.Zaten Rogu Hioss boş oyuncular.RB yarı finalde kaybeden Closer onların zayıf halkası.Onun üzerine oynanırsa RB direk kaybeder.Rakipleri onu Kindred Gragas gibi ekstra beceri isteyen şampiyonlara zorlamalı.FB en az yarı final oynar.Frozen ligin 1 numarası geçen mevsim Ceptedle kapışırdı ama Cepted Çin in FPX takımında Cool gibi alt seviye bir mid in yedeği olmayı seçti.Zergsting hep iyi bir oyuncuydu ama bazen fazla gezip levelde çok geri düşüyor ve bu gezmeler takımı öne geçirmezse fena intliyor.Thaldrin idare eden bir oyuncu fazlası değil,üzerine oynandığında çok dağılıyor.Paden gelen eleştriler yüzünden özgüveni iyiden iyiye kırılmış biri ,birçok pozisyonda kendini tutuyor.HWA çeyrek finalde direkt elenir.1 ay önce yorum atmıştım HWA düşüşe geçecek Armutun burnu havada Innıax ligin en kötü adc si diye ,o yorumdan sonra 8 maçın 7sini kaybettiler.Bursa da tek oyuncu STEFAN ,Milica standart oyuncu ,Hades ilk splite göre iyi,Tolerant çöp,Ragner nasıl pro oluş anlamadım.YC elwind iyi oyuncu ama kafası oyunda değil,her oyun kaybedecez kafasıyla başlıyor,mojito çok kötü oyuncu yerine gelen Savage aşırı sıradan bir oyuncu,eğrisi doğrusuna geldiği için iyi gözüktü yıllardır kore alt lig seviyelerinde oynadı.Inori müthiş oyuncu,meta belirlemiş bir oyuncu.P1 de oynarken arkadaşıyla iddaya girip Mordekaiser orman seçmiş ve oyunu kazandırmış ,bu troll picki rakibibir sonraki maç yasaklamıştı.ŞAMPİYON İSE fb süpriz yapmaz ise SUP olur .RB o jungla 10 adım ileri gidemez…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir