League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL 8. hafta öncesinde yapılan kadro değişiklikleri açıklandı

Riot Games’in açıklamasına göre VFŞL 8.hafta öncesinde Galatasaray, Fenerbahçe, Galakticos ve Bursaspor kadro değişiklikleri yaptı.

Takımlar transfer döneminin son gününde gaza basarak VFŞL ve akademi kadrolarına bazı takviyeler yaptı. Özellikle Galatasaray Espor’un yaptığı Dumbledoge transferi taraftarlar tarafından çok konuşuldu. Riot Games’in dün yaptığı açıklamaya göre bazı takımlar 8. hafta mücadelelerine farklı beşlilerle çıkacak. Playoff yarışı kızışmışken yapılan bu değişikliklerin nasıl bir sonuç getireceği de merak edilmeye başlandı. Hangi takımın hangi beşliyle oynayacağını haberimizde bulabilirsiniz.

Galatasaray Espor, 1907 Fenerbahçe Espor’la oynayacağı mücadeleye destek pozisyonunda Farfetch yerine Dumbledoge’la çıkacak. Mevsim başında da masaya oturan taraflar transferin son gününde anlaşmış ve transfer gerçekleşmişti. Dumble’ın Madness’la yakalayacağı uyum takım adına bu hafta ve sonrası için bir hayli değerli olacaktır. İkinci değişiklik 1907 Fenerbahçe Espor tarafından geldi. VFŞL 8. haftasında Galatasaray’a karşı oynayacak ekip ormanda Wiz yerine Agurin’le çıkma kararı aldı. Türk statüsünde oynayan Agurin takımın akademi kadrosunda yer alıyor.

Galakticos ise üst koridor NilleNalley ve Ruvelius’u yedeğe çekti. Bu oyuncular yerine Creation ve Neos’u izleyeceğiz. Genç ikilinin VFŞL’de ilk maçları olacak. Son olarak ise Bursaspor Esports üst koridorda değişiklik yapma kararı aldı. Bu haftaya kadar takımla yer alan Olia yedeğe çekildi ve yerine akademi oyuncusu Xeanfun geldi. Bursaspor Esports bugün Bahçeşehir SuperMassive karşısına çıkacak.

Bu değişikliklerin kimlere yarayacağını bugün oynanacak maçların ardından göreceğiz. Bakalım ligde sona yaklaşırken playoff sıralamaları nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir