League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde 2. hafta 2. gün maçları tamamlandı

VFŞL Kış Mevsimi’nde 2. haftanın sonuna gelindi, 1907 Fenerbahçe Espor bugün kazanarak liderlik koltuğunda Dark Passage’ın yanına oturdu.

Papara SuperMassive’in sallantılı performansı devam ediyor. Bugün 1907 Fenerbahçe Espor’a karşı fazla varlık gösteremeyen ekip 4 maçta 3 mağlubiyet alarak 5 Ronin, Galakticos ve İstanbul Wildcats ile ligin son sırasını paylaştı. Fenerbahçe ise Dark Passage’la galibiyet sayısını eşitleyerek liderlik koltuğuna oturdu. Sezon başında sponsorluk sıkıntıları çeken Royal Youth, 5 Ronin’i mağlup ederek hanesine 1 galibiyet daha ekledi. Ligin genç kadrolarından İstanbul Wildcats ise ilk galibiyetine kavuştu. Ekip istekli ve stabil performansıyla dikkatleri üzerine çekti. VFŞL Kış Mevsimi 2. hafta 2. gün sonuçları ve maç özetlerini haberimizde bulabilirsiniz.

VFŞL Kış Mevsimi 2. Hafta 2. Gün Sonuçlar

  • 5 Ronin | 0 – 1 | Royal Youth
  • 1907 Fenerbahçe Espor | 1 – 0 | Papara SuperMassive
  • Beşiktaş Esports | 1 – 0 | Team Aurora
  • Galakticos | 0 – 1 | İstanbul Wildcats

5 Ronin – Royal Youth

Alt koridor hareketli başladı, HolyPhoenix-Japone ikilisi bir adım öndeydi. Kaotik bir savaş yapıldı ancak skor sesi çıkmadı. Orta koridorda çıkan savaşta ilk kan Fabfabulous’a gitti. Deneyimli üst koridor orta oyunda da etkili oldu ve iyi bir performans sergiledi. Ejderleri de toplayan Royal Youth aradaki farkı yavaş yavaş açtı. Fark bu kadar büyük olunca 5 Ronin daha fazla direnemedi ve Royal, mücadeleyi 28 dakikada tamamladı.

1907 Fenerbahçe Espor – Papara SuperMassive

Mojito harika bir orman rotası izledi ve erken oyunda Stomaged’e karşı üstünlük kurdu. 5. dakikada alt koridorda gerçekleşen pozisyonda olaylar bitti derken Zeitnot önemli bir hata yaptı ve 1907 Fenerbahçe Espor bu sayede pozisyondan 2 skor çıkardı. Orta oyuna kafa kafaya girildi. Üst koridordaki HiRit tehlikesi her geçen dakika büyüdü. Armut ise pek iyi oynayamadı. Mojito zaman zaman hata yapsa da oyun genelinde iyi bir iş çıkardı ve 1907 Fenerbahçe Espor, mücadeleyi 32 dakikada kazandı.

Beşiktaş Esports – Team Aurora

Husky Rider alt koridorda Ziggs oynadı. Kireas iyi bir baskınla ilk kanda Algos’u katletti. Ejderleri de alan ekip orta oyunda üstünlüğü eline aldı. Rare iyi bir Sett performansı sergiledi. Doğru savaşları başlatan oyuncu, Stillnumb ile birlikte arka saflara sarkarak takım savaşlarını Beşiktaş’a kazandırdı. Baron ve ejderha etrafında savaşlar yapıldı. İki takım da pozisyonlardan kafa kafaya çıktı ancak son savaşı kazanan Beşiktaş, mücadeleyi kazanmayı başardı.

Galakticos – İstanbul Wildcats

Alt koridorda yapılan üçe üç savaşta ilk kan Kaori’ye gitti. Genç nişancı erken bir dakikada 3 skora ulaştı. Erken oyunu çok iyi oynayan İstanbul Wildcats, ilk maçların aksine stabil ve istekli bir performans sergiledi. Aradaki fark yavaş yavaş açıldı. Luana’nın ellerindeki Fiora, Galakticos adına kazanma koşulu gibi gözüktü ancak StarScreen buna izin vermedi. Zaman geçtikçe Vladimir daha da güçlendi. Haritanın diğer tarafında da baskıyı sürdüren İstanbul Wildcats, VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde ilk galibiyetine kavuştu. Destek Pbd’nin performansı galibiyetin anahtarlarından biri oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir