League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL Kış Mevsimi’nde ilk gün maçları tamamlandı

VFŞL Kış Mevsimi başladı! İlk günün ardından sonuçları ve maç özetlerini haberimizde bulabilirsiniz!

Heyecanlı bekleyiş sona erdi ve VFŞL kaldığı yerden devam ediyor! Yeni organizasyonlar ve yeni kadroların olduğu 2020 mevsiminde ilk günün sonuna geldik. Çekişmeli maçların ardından takımların nasıl performanslar sergileyebileceğini az çok görmüş olduk. İlerleyen haftalarda değişebilecek bu performanslar, ortaya seyir zevki yüksek maçlar çıkardı. VFŞL Kış Mevsimi birinci günün sonuçları ve maç özetlerini haberimizde bulabilirsiniz!

VFŞL Kış Mevsimi 1. Gün Sonuçları

  • Royal Youth | 0 – 1  | SuperMassive
  • Dark Passage | 1 – 0 | İstanbul Wildcats
  • 1907 Fenerbahçe Espor | 1 – 0 | 5 Ronin
  • Galakticos | 1 – 0 | Beşiktaş Esports

SuperMassive Esports – Royal Youth

Nehirde yapılan savaştan önde çıkan SuperMassive Esports oldu. Stomaged ve Armut ikilisi birer skor alarak önemli bir üstünlük yakaladı. Stom erken oyunu domine etti. SUP, erken bir Okyanus Ejderi aldı. Alamet savaşını da akıllıca oynayan ekip altın farkını 3000’e kadar çıkardı. SuperMassive yapılan savaşları kazanmaya devam etti ve rakibine ejder bırakmadı. Royal Youth tarafında çaylak oyuncular Sevi9 ve Rhemio iyi performanslar sergileyemedi. Takımca doğru hareket eden SUP, VFŞL Kış Mevsimi’nde ilk maçı galibiyetle tamamladı.

Dark Passage – İstanbul Wildcats

Serin, orta koridorda Fiora oynadı. İki takım da erken oyunu sakin geçirdi ve ilk kan uzun bir süre çıkmadı. 17. dakikada alt koridorda çıkan savaşta Pbd’yi yakalayan Dark Passage, ilk kanı almayı başardı. Bir sonraki pozisyonda nehirde yapılan savaşta iki takım da varını yoğunu ortaya koydu. Dark Passage 4 skor aldı ancak Kaori harika bir oyun ile kalan 3 rakibini katlederek takımının katliam yapmasını sağladı. Doğru bir Baron kararı alan DP güçlendirmeyi aldı ancakkatliam yedi ve güçlendirme boşa gitti. Baron’u kullanamamasına rağmen rakibi yakalayıp cezayı kesen Dark Passage, mücadeleyi tek bir savaşla kazanmayı bildi.

1907 Fenerbahçe Espor – 5 Ronin

İki ormancı da sakin bir başlangıç yaptı. HiRit koridor safhasını harika oynadı ve Mayhem’e karşı önemli bir üstünlük kurdu. Üst koridora 4 kişilik bir baskın yapan Fenerbahçe ilk kanı aldı ancak Mojito pozisyonu iyi oynayamadı ve karşılık skoru geldi. Pozisyona iyi kapanan 5 Ronin, iki skor daha aldı ve 3’e 1 değişim oldu. İlerleyen dakikalarda bu pozisyonu telafi eden FB aradaki farkı yavaş yavaş açtı. 5 Ronin kendilerinden beklenenden bir tık iyi oynadı ancak maç sonunda bu efor yeterli olmadı. 1907 Fenerbahçe Espor, mücadeleyi 33 dakikada tamamlamayı başardı.

Galakticos – Beşiktaş Esports

EliWood, destek Maokai oynadı. Luana üst koridorda Rare’a karşı büyük bir üstünlük kurdu. İlk kan uzun bir süre çıkmadı. 12. dakikanın ardından alt koridora baskın yapan stillnumb, ilk kanı Husky Rider’a kazandırdı. xKenzuke’yi de katleden ekip mücadelede öne geçti. Luana büyük bir hata yaptı ve bire birde Rare’a skoru verdi. Trix’in tecrübesiyle ejderlerde önde olan Galakticos bu sayede maça tutundu. Maç genelinde çok az savaş izledik. Orta koridorda katliam yapan Galakticos, Baron’u aldı. Ekip altın farkını 6000 civarına çekti ve son savaşı kazanarak günün son mücadelesinde galip gelmeyi başardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir