League of Legends League of Legends Haberleri

VFŞL Mevsim Ödülleri detayları açıklandı

Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre Mevsim Ödülleri sahipleri 29 Temmuz’da başlayacak oylamaların sonucunda 6 Ağustos tarihinde belli olacak.

Her mevsim ligimizi kasıp kavuran oyuncularun layık görüldüğü Mevsim Ödülleri bu yıl da taraftar, koç ekipleri ve VFŞL Yayın Ekibi oylarıyla belirlenecek. Yaz Mevsimi’nde 10 farklı ödül dağıtılıcak. Bunlar: En Değerli Üst Koridor, En Değerli Ormancı, En Değerli Orta Koridor, En Değerli Alt Koridor, En Değerli Destek, En Değerli Koç ekibi, Taraftar Özel Ödülü, Mevsimin En Değerli Oyuncusu, Mevsimin Çaylağı ve Mevsimin En Çok Gelişen Oyuncusu olacak.

Geçtiğimiz mevsim Kirei ödüllere adeta ambargo koymuştu. Taraftar Özel Ödülü, En Değerli Ormancı ve Mevsimin En Değerli Oyuncusu olan Kirei takımının başarısında büyük rol oynamıştı. Mevsim Ödülleri geçtiğimiz Kış Mevsimi’nde olduğu gibi taraftar, koç ekipleri ve sunucu oylarıyla belli olacak ancak taraftarlar sadece Taraftar Özel Ödülü için oylama yapabilecek. Geri kalan 9 ödülün tamamı koç ekipleri ve VFŞL Yayın Ekibi tarafından belirlenecek.

Bu sayede Mevsim Ödülleri dağıtılırken özellikle geleneksel spor kulübü taraftarlarının haksız bir şekilde üstünlük sağlamasının önüne geçilecek. Yayın ekibi ve koç ekipleri yapacakları seçimlerle ödül sahiplerini belirleyecek. Genele baktığımızda bu mevsim geçtiğimiz mevsim olduğu gibi bir Kirei-Ruin etkisi yaşamadık. Royal Youth oyuncuları bireysel ve takım olarak aradan sıyrılmayı başardı ancak liderliğe oynayan diğer ekiplerde düşüş gördük.

29 Temmuz tarihinde başlayacak oylamalar 4 Ağustos’ta son bulacak. Oylamada herkes bol şans diliyoruz. Oy vermeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir